Football Fixtures

Tuesday 25 July 2017

Scottish League Cup
Stenhousemuir
v
East Kilbride 18:30
East Fife
v
Elgin City 18:45
Dumbarton
v
Annan Athletic 18:45
Airdrie United
v
Inverness Caledonian Thistle 18:45
Falkirk
v
Forfar Athletic 18:45
Stirling Albion
v
Brechin City 18:45
Montrose
v
Alloa Athletic 18:45
Stranraer
v
Livingston 18:45
Hibernian
v
Arbroath 18:45
Ayr United
v
Clyde 18:45
Berwick Rangers
v
Queens Park 18:45
Albion Rovers
v
Hamilton Academical 18:45
Peterhead
v
Hearts 19:00
Buckie Thistle
v
Raith Rovers 19:00
Edinburgh City
v
Motherwell 19:45
UEFA Champions League
Slavia Praha
v
BATE Borisov 17:00
FK Qarabag
v
Sheriff Tiraspol 17:00
AEK Athens
v
CSKA Moscow 17:30
Steaua Bucharest
v
Viktoria Plzen 17:30
Vardar
v
FC Copenhagen 18:00
Partizan
v
Olympiakos 18:45

Wednesday 26 July 2017

Scottish League Cup
Cowdenbeath
v
Dundee 18:45
UEFA Champions League
Astana
v
Legia Warsaw 14:00
Dynamo Kyiv
v
Young Boys 16:30
Red Bull Salzburg
v
Rijeka 16:45
Hapoel Bnei Sakhnin
v
Ludogorets 17:00
Viitorul
v
Apoel Nicosia 18:00
Maribor
v
Hafnarfjordur 18:20
Celtic
v
Rosenborg 18:45
OGC Nice
v
Ajax 18:45
Club Brugge
v
Istanbul Belediyespor 19:00

Saturday 29 July 2017

Scottish League Cup
Raith Rovers
v
Cowdenbeath 14:00
Arbroath
v
Ross County 14:00
Kilmarnock
v
Dumbarton 14:00
Motherwell
v
Berwick Rangers 14:00
Forfar Athletic
v
Inverness CT 14:00
Elgin City
v
Peterhead 14:00
Alloa Athletic
v
Hibernian 14:00
Queen of South
v
Albion Rovers 14:00
Annan Athletic
v
Ayr United 14:00
St Mirren
v
Airdrie United 14:00
Brechin City
v
Falkirk 14:00
Hearts
v
Dunfermline Athletic 14:00
Inverness Caledonian Thistle
v
Stranraer 14:00
Morton
v
Edinburgh City 14:00
Hamilton Academical
v
Stenhousemuir 14:00

Sunday 30 July 2017

Scottish League Cup
Dundee
v
Dundee United 14:00

Tuesday 01 August 2017

UEFA Champions League
Sheriff Tiraspol
v
FK Qarabag 18:00

Wednesday 02 August 2017

UEFA Champions League
Apoel Nicosia
v
Viitorul 18:00
BATE Borisov
v
Slavia Praha 18:00
CSKA Moscow
v
AEK Athens 18:00
Istanbul Belediyespor
v
Club Brugge 18:45
FC Copenhagen
v
Vardar 19:00
Viktoria Plzen
v
Steaua Bucharest 19:15
Young Boys
v
Dynamo Kyiv 19:15
Ludogorets
v
Hapoel Bnei Sakhnin 19:30
Hafnarfjordur
v
Maribor 19:30
Rosenborg
v
Celtic 19:45
Legia Warsaw
v
Astana 19:45
Rijeka
v
Red Bull Salzburg 19:45
Ajax
v
OGC Nice 19:45
Olympiakos
v
Partizan 19:45

Friday 04 August 2017

Sky Bet Championship
Sunderland
v
Derby County 19:45
Nottingham Forest
v
Millwall 19:45

Saturday 05 August 2017

Sky Bet Championship
Bristol City
v
Barnsley 15:00
Fulham
v
Norwich City 15:00
Wolverhampton Wanderers
v
Middlesbrough 15:00
Preston North End
v
Sheffield Wednesday 15:00
Queens Park Rangers
v
Reading 15:00
Burton Albion
v
Cardiff City 15:00
Sky Bet League One
Fleetwood
v
Rotherham United 15:00
Milton Keynes Dons
v
Wigan Athletic 15:00
Portsmouth
v
Rochdale 15:00
Bury
v
Walsall 15:00
Sky Bet League Two
Accrington Stanley
v
Colchester United 15:00
Chesterfield
v
Grimsby Town 15:00
Morecambe
v
Cheltenham Town 15:00
Wycombe Wanderers
v
Lincoln City 15:00
Exeter City
v
Cambridge United 15:00
Forest Green Rovers
v
Barnet 15:00
Coventry City
v
Notts County 15:00
Stevenage Borough
v
Newport County 15:00
Scottish Premiership
Celtic
v
Hearts 12:30
Dundee
v
Ross County 15:00
Hibernian
v
Inverness Caledonian Thistle 15:00
The FA Cup
Swaffham Town
v
Rothwell Corinthians 15:00
Clacton
v
Clapton 15:00
FC Romania
v
Waltham Forest 15:00
St Margaretsbury
v
Burnham Ramblers 15:00
Newmarket Town
v
Great Wakering Rovers 15:00
Hassocks
v
Hollands & Blair 15:00
Crowborough Athletic
v
Lingfield 15:00
Hailsham Town
v
Redhill 15:00
Tunbridge Wells
v
Beckenham Town 15:00
Farnham Town
v
Fawley 15:00
Team Solent
v
Brockenhurst 15:00
Binfield
v
Chichester City 15:00
Knaphill
v
Bournemouth FC 15:00
Team Northumbria
v
Heaton Stannington 15:00
Litherland Remyca
v
AFC Liverpool 15:00
Runcorn Town
v
AFC Darwen 15:00
Widnes
v
Handsworth Parramore 15:00
Kimberley Miners Welfare
v
Blaby & Whetstone 15:00
Birstall United
v
South Normanton Athletic 15:00
Kirby Muxloe
v
Barton Town Old Boys 15:00
Retford United
v
Quorn 15:00
Peterborough N Star
v
Deeping Rangers 15:00
Ely City
v
Holbeach United 15:00
Kirkley & Pakefield
v
Saffron Walden Town 15:00
Framlingham Town
v
Wadham Lodge 15:00
Barkingside
v
Stowmarket Town 15:00
Welwyn Garden City
v
North Greenford United 15:00
Holmer Green
v
AFC Hayes 15:00
Royal Wootton
v
Crawley Green 15:00
Ardley United
v
Baldock Town 15:00
Sevenoaks Town
v
Broadbridge Heath 15:00
Glebe
v
Lordswood 15:00
Horsham YMCA
v
Three Bridges 15:00
Thatcham Town
v
Petersfield Town 15:00
Godalming Town
v
Westfield (Surrey) 15:00
Lymington Town
v
Andover Town 15:00
Guisborough Town
v
Stockton Town 15:00
Newcastle Benfield
v
West Allotment Celtic 15:00
Irlam
v
Abbey Hey 15:00
Parkgate
v
Barnton 15:00
Westfields
v
Bewdley Town 15:00
Bromsgrove Sporting
v
Rocester 15:00
Heanor Town
v
Aylestone Park 15:00
Boston United
v
Radford 15:00
Sunderland RCA
v
Garforth Town 15:00
Shildon AFC
v
Morpeth Town 15:00
Padiham
v
City of Liverpool 15:00
Pontefract Collieries
v
Alsager Town 15:00
Hanley Town
v
Atherstone Town 15:00
Coventry United
v
Rugby Town 15:00
Wolves Sporting
v
Haughmond 15:00
Leicester Road
v
Sleaford Town 15:00
Dunkirk
v
Leicester Nirvana 15:00
Potton United
v
Biggleswade United 15:00
Hoddesdon Town
v
Haverhill Rovers 15:00
Hackney Wick
v
Long Melford 15:00
Hullbridge Sports
v
Ipswich Wanderers 15:00
Flackwell Heath
v
Burnham 15:00
Highmoor Ibis
v
Buckingham Town 15:00
Chessington & Hook Utd.
v
Lancing 15:00
East Preston
v
Saltdean United 15:00
Eastbourne Town
v
Bearsted 15:00
Erith & Belvedere
v
Wick 15:00
Bashley
v
Fareham Town 15:00
Amesbury Town
v
Eversley & California 15:00
Shepton Mallet
v
Tavistock 15:00
Buckland Athletic
v
Bodmin Town 15:00
Penrith AFC
v
West Auckland Town 15:00
Bridlington Town
v
Billingham Synthonia 15:00
AFC Emley
v
Burscough 15:00
Northwich Victoria
v
1874 Northwich 15:00
Charnock Richard
v
Penistone Church 15:00
Daventry Town
v
Worcester City 15:00
Oadby Town
v
St Andrews 15:00
Staveley MW
v
Loughborough University 15:00
Whitworths
v
Desborough Town 15:00
Redbridge
v
Stansted 15:00
Ilford
v
Woodbridge Town 15:00
Walsham Le Willows
v
Basildon United 15:00
Stotfold
v
Berkhamsted 15:00
Chipping Sodbury Town
v
Brackley Town Saints 15:00
Sutton Common Rovers
v
Canterbury City 15:00
Loxwood
v
Holmesdale 15:00
Worthing United
v
Steyning Town 15:00
Rusthall
v
CB Hounslow United 15:00
Hamworthy United
v
Bemerton Heath Harleq. 15:00
Ringwood Town
v
Ascot United 15:00
St Austell
v
Bridport 15:00
Street
v
Hallen 15:00
Billingham Town
v
Pickering Town 15:00
Washington
v
Dunston UTS 15:00
Newton Aycliffe
v
Chester-le-Street Town 15:00
Athersley Recreation
v
West Didsbury & Chorlton 15:00
Maine Road
v
Winsford United 15:00
Tividale
v
Highgate United 15:00
Coventry Sphinx
v
Boldmere St. Michaels 15:00
Scottish Championship
St Mirren
v
Falkirk 15:00
Livingston
v
Dunfermline Athletic 15:00
Dumbarton
v
Morton 15:00
Inverness CT
v
Dundee United 15:00
Scottish Division 1
Forfar Athletic
v
Airdrie United 15:00
Alloa Athletic
v
Raith Rovers 15:00
Arbroath
v
Queens Park 15:00
Scottish Division 2
Elgin City
v
Cowdenbeath 15:00
Edinburgh City
v
Montrose 15:00

Trending on the forum