skip to content

Football Transfer Gossip

Scocco leaves Black Cats

Scocco leaves Black Cats

Newell's Old Boys have confirmed the signing of Sunderland striker Ignacio Scocco.The 29-year-old, known as ''Nacho'', arrived on Wearside in January as Poyet invested £3.2mill

  • Potters sign Bojan

    Potters sign Bojan..

    Stoke have announced the signing of Spanish striker Bojan Krkic from Barcelona on a four-year deal.The 23-year-old, who broke into the Barca first team in 2007 but struggled to..

    22 Jul 2014 - 17:46:57
  • QPR capture Caulker

    QPR capture Caulker..

    Steven Caulker has signed for Barclays Premier League newcomers QPR, their owner Tony Fernandes has announced on Twitter. The 22-year-old centre-back has joined Harry Redknapp'..

    22 Jul 2014 - 17:02:05
  • Woodward leaves United's US tour

    Woodward leaves United's US tour..

    Ed Woodward has left Manchester United's tour of the United States for 'general business reasons'. Less than 24 hours after telling United fans new signings would be coming ..

    21 Jul 2014 - 17:02:02



Premier League Team Transfer Gossip

PosteamPldGdPts
1Arsenal000
2Aston Villa000
3Burnley000
4Chelsea000
5Crystal Palace000
6Everton000
7Hull000
8Leicester000
9Liverpool000
10Man City000
11Man Utd000
12Newcastle000
13QPR000
14Southampton000
15Spurs000
16Stoke000
17Sunderland000
18Swansea000
19West Brom000
20West Ham000
25-Jul-2014
The Ramsden Cup
19:45 Queens Park vs Berwick Rangers
26-Jul-2014
The Ramsden Cup
15:00 Clyde vs Ayr United
15:00 East Fife vs Forfar Athletic
15:00 Airdrie United vs Albion Rovers
15:00 Elgin City vs Stirling Albion
15:00 tbc vs Stenhousemuir
15:00 Arbroath vs Alloa Athletic
15:00 Cowdenbeath vs Brechin City
15:00 Montrose vs Peterhead
15:00 Morton vs tbc
15:00 Queen of South vs Livingston
15:00 Hearts vs Annan Athletic
15:00 Dunfermline Athletic vs Raith Rovers
15:00 East Stirlingshire vs Falkirk
15:00 Stranraer vs Dumbarton
02-Aug-2014
Co-operative Insurance Cup
15:00 East Stirlingshire vs Ayr United
15:00 Hamilton Academical vs Arbroath
15:00 Clyde vs Cowdenbeath
15:00 Airdrie United vs Stenhousemuir
15:00 Alloa Athletic vs Stirling Albion
15:00 Morton vs Berwick Rangers
15:00 Stranraer vs East Fife
15:00 Raith Rovers vs Forfar Athletic
15:00 Montrose vs Falkirk
15:00 Brechin City vs Dumbarton
15:00 Dunfermline Athletic vs Annan Athletic
15:00 Dundee vs Peterhead
15:00 Queen of South vs Elgin City
15:00 Albion Rovers vs Livingston
05-Aug-2014
The Ramsden Cup
19:35 Rangers vs Hibernian
08-Aug-2014
Football League Championship
19:45 Blackburn Rovers vs Cardiff City
09-Aug-2014
Football League One
12:15 Sheffield United vs Bristol City
Blue Square Premier
12:45 Bristol Rovers vs Grimsby Town
15:00 Dartford vs Wrexham
15:00 Dover vs Airdrie
15:00 Gateshead vs Torquay United
15:00 Alfreton Town vs Woking
15:00 Chester City vs Barnet
15:00 Nuneaton Borough vs Eastleigh
15:00 Aldershot Town vs Altrincham Town
15:00 Welling Garden City vs AFC Telford Utd
15:00 Southport vs Forest Green Rovers
15:00 Macclesfield Town vs Braintree
15:00 Lincoln City vs Kidderminster Harriers
Football League Championship
15:00 Middlesbrough vs Birmingham City
15:00 Wigan Athletic vs Reading
15:00 Blackburn Rovers vs Cardiff City
15:00 Millwall vs Leeds United
15:00 Wolverhampton Wanderers vs Norwich City
15:00 Brighton and Hove Albion vs Sheffield Wednesday
15:00 Watford vs Bolton Wanderers
15:00 Brentford vs Charlton Athletic
15:00 Nottingham Forest vs Blackpool
15:00 Derby County vs Rotherham United
15:00 Huddersfield Town vs AFC Bournemouth
Football League One
15:00 Bradford City vs Coventry City
15:00 Preston North End vs Notts County
15:00 Colchester United vs Oldham Athletic
15:00 Barnsley vs Crawley Town
15:00 Port Vale vs Walsall
15:00 Yeovil Town vs Doncaster Rovers
15:00 Leyton Orient vs Chesterfield
15:00 Milton Keynes Dons vs Gillingham
15:00 Swindon Town vs Scunthorpe United
15:00 Fleetwood vs Crewe Alexandra
15:00 Rochdale vs Peterborough United
Football League Two
15:00 Oxford United vs Burton Albion
15:00 Bury vs Cheltenham Town
15:00 Dagenham Redbridge vs Morecambe
15:00 Exeter City vs Portsmouth
15:00 Carlisle United vs Luton Town
15:00 Accrington Stanley vs Southend United
15:00 Cambridge United vs Plymouth Argyle
15:00 AFC Wimbledon vs Shrewsbury Town
15:00 Newport County vs Wycombe Wanderers
15:00 Tranmere Rovers vs York City
15:00 Northampton Town vs Mansfield Town
15:00 Stevenage Borough vs Hartlepool United
Scottish Division 1
15:00 Rangers vs Hearts
15:00 Cowdenbeath vs Falkirk
15:00 Queen of South vs Alloa Athletic
15:00 Raith Rovers vs Dumbarton
15:00 Hibernian vs Livingston
Scottish Division 2
15:00 Stenhousemuir vs Airdrie United
15:00 Ayr United vs Morton
15:00 Dunfermline Athletic vs Brechin City
15:00 Peterhead vs Stirling Albion
15:00 Stranraer vs Forfar Athletic
Scottish Division 3
15:00 Queens Park vs Clyde
15:00 Elgin City vs East Fife
15:00 Montrose vs East Stirlingshire
15:00 Berwick Rangers vs Arbroath
15:00 Albion Rovers vs Annan Athletic
Scottish Premier
15:00 Hamilton Academical vs Inverness Caledonian Thistle
15:00 Ross County vs St Johnstone
15:00 Motherwell vs St Mirren
15:00 Dundee vs Kilmarnock
15:00 Celtic vs Partick Thistle
15:00 Aberdeen vs Dundee United
Football League Championship
17:15 Ipswich Town vs Fulham
10-Aug-2014
Scottish Division 1
13:30 Rangers vs Hearts
Football League Championship
16:00 Wolverhampton Wanderers vs Norwich City
11-Aug-2014
Capital One Cup
19:45 Carlisle United vs Derby County
12-Aug-2014
Capital One Cup
19:45 Tranmere Rovers vs Nottingham Forest
19:45 Stevenage Borough vs Watford
19:45 Sheffield Wednesday vs Notts County
19:45 Charlton Athletic vs Colchester United
19:45 Birmingham City vs Cambridge United
19:45 Southend United vs Walsall
19:45 Crawley Town vs Ipswich Town
19:45 Yeovil Town vs Gillingham
19:45 York City vs Doncaster Rovers
19:45 Shrewsbury Town vs Blackpool
19:45 Wolverhampton Wanderers vs Northampton Town
19:45 Port Vale vs Hartlepool United
19:45 Rochdale vs Preston North End
19:45 Blackburn Rovers vs Scunthorpe United
19:45 Burton Albion vs Wigan Athletic
19:45 Exeter City vs AFC Bournemouth
19:45 Plymouth Argyle vs Leyton Orient
19:45 Chesterfield vs Huddersfield Town
19:45 Bristol City vs Oxford United
19:45 Morecambe vs Bradford City
19:45 Luton Town vs Swindon Town
19:45 Oldham Athletic vs Middlesbrough
19:45 Millwall vs Wycombe Wanderers
19:45 Barnsley vs Crewe Alexandra
19:45 Dagenham Redbridge vs Brentford
19:45 Portsmouth vs Peterborough United
19:45 Brighton and Hove Albion vs Cheltenham Town
19:45 Leeds United vs Accrington Stanley
19:45 Milton Keynes Dons vs AFC Wimbledon
19:45 Rotherham United vs Fleetwood
Blue Square Premier
19:45 AFC Telford Utd vs Macclesfield Town
19:45 Braintree vs Dover
19:45 Woking vs Dartford
19:45 Kidderminster Harriers vs Alfreton Town
19:45 Grimsby Town vs Nuneaton Borough
19:45 Forest Green Rovers vs Chester City
19:45 Airdrie vs Southport
19:45 Torquay United vs Welling Garden City
19:45 Wrexham vs Gateshead
19:45 Altrincham Town vs Lincoln City
19:45 Barnet vs Bristol Rovers
Capital One Cup
20:00 Reading vs Newport County
20:00 Bolton Wanderers vs Bury
13-Aug-2014
Capital One Cup
19:45 Sheffield United vs Mansfield Town
19:45 Coventry City vs Cardiff City
Scottish Premier
19:45 Partick Thistle vs Ross County
19:45 Inverness Caledonian Thistle vs Dundee
19:45 St Johnstone vs Celtic
19:45 Kilmarnock vs Aberdeen
19:45 Dundee United vs Motherwell
19:45 St Mirren vs Hamilton Academical
14-Aug-2014
Blue Square Premier
19:45 Eastleigh vs Aldershot Town
15-Aug-2014
Scottish Division 1
19:45 Falkirk vs Rangers
16-Aug-2014
Football League Championship
12:15 Leeds United vs Middlesbrough
Premier League
12:45 Manchester United vs Swansea City
Scottish Premier
12:45 Celtic vs Dundee United
15:00 Ross County vs Kilmarnock
15:00 Aberdeen vs St Mirren
15:00 Hamilton Academical vs St Johnstone
15:00 Dundee vs Partick Thistle
Premier League
15:00 Queens Park Rangers vs Hull City
Football League Two
15:00 Portsmouth vs Cambridge United
15:00 Plymouth Argyle vs Exeter City
Premier League
15:00 West Bromwich Albion vs Sunderland
15:00 Leicester City vs Everton
15:00 Burnley vs Chelsea
15:00 Stoke City vs Aston Villa
Scottish Division 1
15:00 Falkirk vs Rangers
15:00 Hearts vs Hibernian
Premier League
15:00 Newcastle United vs Manchester City
15:00 Liverpool vs Southampton
15:00 West Ham United vs Tottenham Hotspur
Scottish Premier
15:00 Motherwell vs Inverness Caledonian Thistle
Scottish Division 3
15:00 Annan Athletic vs Queens Park
15:00 East Stirlingshire vs Elgin City
15:00 Arbroath vs Albion Rovers
15:00 East Fife vs Berwick Rangers
Scottish Division 2
15:00 Forfar Athletic vs Dunfermline Athletic
15:00 Brechin City vs Stenhousemuir
Scottish Division 3
15:00 Clyde vs Montrose
Scottish Division 1
15:00 Dumbarton vs Queen of South
15:00 Livingston vs Cowdenbeath
15:00 Alloa Athletic vs Raith Rovers
Scottish Division 2
15:00 Airdrie United vs Peterhead
15:00 Morton vs Stranraer
15:00 Stirling Albion vs Ayr United
Football League Championship
15:00 Fulham vs Millwall
15:00 Norwich City vs Watford
15:00 Blackpool vs Blackburn Rovers
15:00 Rotherham United vs Wolverhampton Wanderers
15:00 Charlton Athletic vs Wigan Athletic
15:00 Birmingham City vs Brighton and Hove Albion
15:00 Reading vs Ipswich Town
15:00 Bolton Wanderers vs Nottingham Forest
15:00 Sheffield Wednesday vs Derby County
15:00 AFC Bournemouth vs Brentford
15:00 Cardiff City vs Huddersfield Town
Blue Square Premier
15:00 Kidderminster Harriers vs Dartford
15:00 Grimsby Town vs Dover
15:00 Woking vs Macclesfield Town
15:00 Wrexham vs Nuneaton Borough
15:00 Forest Green Rovers vs Alfreton Town
15:00 Altrincham Town vs Bristol Rovers
15:00 Barnet vs Lincoln City
15:00 Eastleigh vs Gateshead
15:00 Airdrie vs Welling Garden City
15:00 Torquay United vs Southport
15:00 Braintree vs Chester City
Football League One
15:00 Bristol City vs Colchester United
15:00 Walsall vs Bradford City
15:00 Oldham Athletic vs Leyton Orient
15:00 Chesterfield vs Rochdale
15:00 Scunthorpe United vs Preston North End
15:00 Gillingham vs Yeovil Town
15:00 Doncaster Rovers vs Port Vale
15:00 Crawley Town vs Swindon Town
15:00 Coventry City vs Sheffield United
15:00 Crewe Alexandra vs Barnsley
15:00 Peterborough United vs Milton Keynes Dons
Football League Two
15:00 Wycombe Wanderers vs Carlisle United
15:00 York City vs Northampton Town
15:00 Hartlepool United vs Bury
15:00 Mansfield Town vs Oxford United
15:00 Shrewsbury Town vs Tranmere Rovers
15:00 Southend United vs Stevenage Borough
15:00 Burton Albion vs Dagenham Redbridge
15:00 Luton Town vs AFC Wimbledon
Football League One
15:00 Notts County vs Fleetwood
Football League Two
15:00 Cheltenham Town vs Accrington Stanley
15:00 Morecambe vs Newport County
Premier League
17:30 Arsenal vs Crystal Palace
17-Aug-2014
Scottish Division 1
12:30 Hearts vs Hibernian
Premier League
13:30 Liverpool vs Southampton
Blue Square Premier
15:00 AFC Telford Utd vs Aldershot Town
Premier League
16:00 Newcastle United vs Manchester City
18-Aug-2014
Premier League
20:00 Burnley vs Chelsea
19-Aug-2014
Football League One
19:30 Peterborough United vs Sheffield United
19:45 Oldham Athletic vs Port Vale
19:45 Walsall vs Yeovil Town
19:45 Chesterfield vs Milton Keynes Dons
19:45 Coventry City vs Barnsley
19:45 Gillingham vs Swindon Town
19:45 Crewe Alexandra vs Rochdale
19:45 Bristol City vs Leyton Orient
19:45 Crawley Town vs Bradford City
19:45 Notts County vs Colchester United
19:45 Doncaster Rovers vs Preston North End
Football League Two
19:45 Mansfield Town vs Newport County
19:45 Southend United vs AFC Wimbledon
Football League One
19:45 Scunthorpe United vs Fleetwood
Football League Two
19:45 Shrewsbury Town vs Accrington Stanley
19:45 Plymouth Argyle vs Stevenage Borough
19:45 Hartlepool United vs Dagenham Redbridge
19:45 Wycombe Wanderers vs Tranmere Rovers
19:45 Morecambe vs Oxford United
19:45 Portsmouth vs Northampton Town
19:45 Luton Town vs Bury
19:45 Cheltenham Town vs Carlisle United
Football League Championship
19:45 Blackpool vs Brentford
19:45 Charlton Athletic vs Derby County
19:45 Birmingham City vs Ipswich Town
19:45 Leeds United vs Brighton and Hove Albion
19:45 Cardiff City vs Wigan Athletic
19:45 Norwich City vs Blackburn Rovers
19:45 AFC Bournemouth vs Nottingham Forest
19:45 Rotherham United vs Watford
19:45 Sheffield Wednesday vs Millwall
Football League Two
19:45 York City vs Cambridge United
19:45 Burton Albion vs Exeter City
Football League Championship
20:00 Bolton Wanderers vs Middlesbrough
20:00 Reading vs Huddersfield Town
20-Aug-2014
Football League Championship
19:45 Fulham vs Wolverhampton Wanderers
23-Aug-2014
Football League Championship
12:15 Ipswich Town vs Norwich City
Scottish Premier
12:30 Inverness Caledonian Thistle vs Celtic
Premier League
12:45 Aston Villa vs Newcastle United
15:00 Sunderland vs Manchester United
15:00 Tottenham Hotspur vs Queens Park Rangers
15:00 Crystal Palace vs West Ham United
Scottish Division 1
15:00 Hibernian vs Falkirk
15:00 Raith Rovers vs Hearts
Premier League
15:00 Swansea City vs Burnley
15:00 Hull City vs Stoke City
15:00 Southampton vs West Bromwich Albion
15:00 Chelsea vs Leicester City
15:00 Manchester City vs Liverpool
Scottish Division 2
15:00 Dunfermline Athletic vs Airdrie United
15:00 Stranraer vs Brechin City
15:00 Peterhead vs Morton
15:00 Stenhousemuir vs Stirling Albion
15:00 Ayr United vs Forfar Athletic
Scottish Division 1
15:00 Queen of South vs Livingston
15:00 Cowdenbeath vs Alloa Athletic
15:00 Rangers vs Dumbarton
Scottish Division 3
15:00 Elgin City vs Clyde
15:00 Albion Rovers vs East Fife
Scottish Premier
15:00 St Mirren vs Dundee
15:00 Dundee United vs Ross County
Scottish Division 3
15:00 Montrose vs Annan Athletic
15:00 Queens Park vs Arbroath
15:00 Berwick Rangers vs East Stirlingshire
Scottish Premier
15:00 Kilmarnock vs Motherwell
15:00 St Johnstone vs Aberdeen
15:00 Partick Thistle vs Hamilton Academical
Football League Championship
15:00 Ipswich Town vs Norwich City
15:00 Middlesbrough vs Sheffield Wednesday
15:00 Watford vs Leeds United
15:00 Nottingham Forest vs Reading
15:00 Wolverhampton Wanderers vs Cardiff City
15:00 Brentford vs Birmingham City
15:00 Huddersfield Town vs Charlton Athletic
15:00 Brighton and Hove Albion vs Bolton Wanderers
15:00 Millwall vs Rotherham United
15:00 Blackburn Rovers vs AFC Bournemouth
15:00 Wigan Athletic vs Blackpool
Blue Square Premier
15:00 Lincoln City vs Braintree
15:00 Macclesfield Town vs Kidderminster Harriers
15:00 Bristol Rovers vs AFC Telford Utd
15:00 Aldershot Town vs Forest Green Rovers
15:00 Southport vs Altrincham Town
15:00 Dover vs Eastleigh
15:00 Nuneaton Borough vs Barnet
15:00 Welling Garden City vs Woking
15:00 Chester City vs Airdrie
15:00 Dartford vs Torquay United
15:00 Alfreton Town vs Wrexham
15:00 Gateshead vs Grimsby Town
Football League Two
15:00 AFC Wimbledon vs Hartlepool United
15:00 Dagenham Redbridge vs Mansfield Town
15:00 Exeter City vs York City
15:00 Northampton Town vs Shrewsbury Town
15:00 Stevenage Borough vs Wycombe Wanderers
15:00 Carlisle United vs Southend United
15:00 Bury vs Plymouth Argyle
15:00 Tranmere Rovers vs Cheltenham Town
15:00 Accrington Stanley vs Luton Town
15:00 Oxford United vs Portsmouth
15:00 Cambridge United vs Morecambe
15:00 Newport County vs Burton Albion
Football League One
15:00 Colchester United vs Doncaster Rovers
15:00 Leyton Orient vs Walsall
15:00 Fleetwood vs Chesterfield
Football League Championship
15:00 Derby County vs Fulham
Football League One
15:00 Bradford City vs Peterborough United
15:00 Yeovil Town vs Scunthorpe United
15:00 Barnsley vs Gillingham
15:00 Milton Keynes Dons vs Coventry City
15:00 Swindon Town vs Crewe Alexandra
15:00 Rochdale vs Bristol City
15:00 Sheffield United vs Crawley Town
15:00 Port Vale vs Notts County
15:00 Preston North End vs Oldham Athletic
Premier League
17:30 Everton vs Arsenal
24-Aug-2014
Premier League
13:30 Hull City vs Stoke City
13:30 Tottenham Hotspur vs Queens Park Rangers
16:00 Sunderland vs Manchester United
25-Aug-2014
Blue Square Premier
13:00 Forest Green Rovers vs Bristol Rovers
15:00 Airdrie vs Lincoln City
15:00 Kidderminster Harriers vs Chester City
15:00 AFC Telford Utd vs Southport
15:00 Woking vs Dover
15:00 Eastleigh vs Welling Garden City
15:00 Altrincham Town vs Gateshead
15:00 Braintree vs Nuneaton Borough
15:00 Grimsby Town vs Alfreton Town
15:00 Wrexham vs Macclesfield Town
15:00 Barnet vs Dartford
15:00 Torquay United vs Aldershot Town
Premier League
20:00 Manchester City vs Liverpool
26-Aug-2014
Co-operative Insurance Cup
19:45 Queens Park vs Rangers
30-Aug-2014
Football League Championship
12:15 Sheffield Wednesday vs Nottingham Forest
Premier League
12:45 Burnley vs Manchester United
15:00 West Ham United vs Southampton
Scottish Division 1
15:00 Hearts vs Falkirk
15:00 Alloa Athletic vs Hibernian
Premier League
15:00 Tottenham Hotspur vs Liverpool
15:00 Newcastle United vs Crystal Palace
15:00 Leicester City vs Arsenal
15:00 Manchester City vs Stoke City
15:00 Queens Park Rangers vs Sunderland
15:00 Swansea City vs West Bromwich Albion
15:00 Aston Villa vs Hull City
Football League Two
15:00 Northampton Town vs Exeter City
Scottish Division 3
15:00 East Fife vs East Stirlingshire
15:00 Annan Athletic vs Elgin City
15:00 Albion Rovers vs Queens Park
Scottish Premier
15:00 Hamilton Academical vs Ross County
Scottish Division 3
15:00 Clyde vs Berwick Rangers
15:00 Arbroath vs Montrose
Scottish Division 2
15:00 Stranraer vs Dunfermline Athletic
Scottish Division 1
15:00 Rangers vs Queen of South
15:00 Dumbarton vs Livingston
Scottish Division 2
15:00 Brechin City vs Peterhead
Scottish Division 1
15:00 Cowdenbeath vs Raith Rovers
Scottish Division 2
15:00 Airdrie United vs Stirling Albion
15:00 Forfar Athletic vs Morton
15:00 Stenhousemuir vs Ayr United
Scottish Premier
15:00 Motherwell vs St Johnstone
15:00 Inverness Caledonian Thistle vs Kilmarnock
15:00 Aberdeen vs Partick Thistle
15:00 Dundee vs Celtic
15:00 St Mirren vs Dundee United
Football League Championship
15:00 Leeds United vs Bolton Wanderers
15:00 Brighton and Hove Albion vs Charlton Athletic
15:00 Rotherham United vs Brentford
15:00 Derby County vs Ipswich Town
15:00 Watford vs Huddersfield Town
15:00 Millwall vs Blackpool
15:00 Norwich City vs AFC Bournemouth
15:00 Wigan Athletic vs Birmingham City
15:00 Fulham vs Cardiff City
15:00 Middlesbrough vs Reading
15:00 Wolverhampton Wanderers vs Blackburn Rovers
Blue Square Premier
15:00 Dover vs Kidderminster Harriers
15:00 Alfreton Town vs Braintree
15:00 Welling Garden City vs Forest Green Rovers
15:00 Dartford vs AFC Telford Utd
15:00 Macclesfield Town vs Eastleigh
15:00 Nuneaton Borough vs Altrincham Town
15:00 Gateshead vs Chester City
15:00 Wrexham vs Woking
15:00 Southport vs Barnet
15:00 Bristol Rovers vs Airdrie
15:00 Lincoln City vs Torquay United
15:00 Aldershot Town vs Grimsby Town
Football League One
15:00 Doncaster Rovers vs Oldham Athletic
15:00 Preston North End vs Sheffield United
15:00 Milton Keynes Dons vs Crawley Town
15:00 Notts County vs Bristol City
15:00 Swindon Town vs Coventry City
15:00 Yeovil Town vs Barnsley
15:00 Rochdale vs Bradford City
15:00 Colchester United vs Peterborough United
15:00 Fleetwood vs Leyton Orient
15:00 Gillingham vs Crewe Alexandra
15:00 Port Vale vs Chesterfield
15:00 Scunthorpe United vs Walsall
Football League Two
15:00 Mansfield Town vs Burton Albion
15:00 Bury vs Accrington Stanley
15:00 Portsmouth vs Newport County
15:00 Tranmere Rovers vs Morecambe
15:00 Shrewsbury Town vs Luton Town
15:00 Plymouth Argyle vs Southend United
15:00 Oxford United vs Dagenham Redbridge
15:00 AFC Wimbledon vs Stevenage Borough
15:00 York City vs Wycombe Wanderers
15:00 Cheltenham Town vs Hartlepool United
15:00 Cambridge United vs Carlisle United
Premier League
17:30 Everton vs Chelsea
31-Aug-2014
Scottish Premier
12:30 Dundee vs Celtic
Premier League
13:30 Tottenham Hotspur vs Liverpool
Football League One
15:00 Notts County vs Bristol City
Premier League
16:00 Leicester City vs Arsenal
06-Sep-2014
Football League Two
12:15 Luton Town vs Plymouth Argyle
15:00 Hartlepool United vs Shrewsbury Town
15:00 Accrington Stanley vs Tranmere Rovers
15:00 Southend United vs Oxford United
15:00 Stevenage Borough vs York City
15:00 Dagenham Redbridge vs Northampton Town
15:00 Exeter City vs Mansfield Town
15:00 Wycombe Wanderers vs Bury
15:00 Newport County vs Cambridge United
15:00 Burton Albion vs Portsmouth
15:00 Carlisle United vs AFC Wimbledon
Football League One
15:00 Oldham Athletic vs Fleetwood
Football League Two
15:00 Morecambe vs Cheltenham Town
Football League One
15:00 Sheffield United vs Milton Keynes Dons
15:00 Chesterfield vs Swindon Town
15:00 Bradford City vs Yeovil Town
15:00 Peterborough United vs Port Vale
15:00 Crewe Alexandra vs Notts County
15:00 Coventry City vs Gillingham
15:00 Barnsley vs Doncaster Rovers
15:00 Walsall vs Colchester United
15:00 Bristol City vs Scunthorpe United
15:00 Crawley Town vs Rochdale
15:00 Leyton Orient vs Preston North End
Blue Square Premier
15:00 Forest Green Rovers vs Wrexham
15:00 Braintree vs Bristol Rovers
15:00 Woking vs Lincoln City
15:00 Kidderminster Harriers vs Gateshead
15:00 Grimsby Town vs Welling Garden City
15:00 Eastleigh vs Southport
15:00 Torquay United vs Nuneaton Borough
15:00 Barnet vs Alfreton Town
15:00 Chester City vs Macclesfield Town
15:00 AFC Telford Utd vs Dover
15:00 Airdrie vs Aldershot Town
15:00 Altrincham Town vs Dartford
07-Sep-2014
Football League Two
12:15 Burton Albion vs Portsmouth
08-Sep-2014
Football League Two
19:45 Newport County vs Cambridge United
09-Sep-2014
Blue Square Premier
19:45 Welling Garden City vs Braintree
19:45 Southport vs Kidderminster Harriers
19:45 Alfreton Town vs Altrincham Town
19:45 Gateshead vs AFC Telford Utd
19:45 Nuneaton Borough vs Forest Green Rovers
19:45 Dartford vs Eastleigh
19:45 Aldershot Town vs Woking
19:45 Macclesfield Town vs Airdrie
19:45 Chester City vs Torquay United
19:45 Lincoln City vs Grimsby Town
19:45 Bristol Rovers vs Wrexham
10-Sep-2014
Blue Square Premier
19:45 Dover vs Barnet
13-Sep-2014
Football League Championship
12:15 Birmingham City vs Leeds United
Premier League
12:45 Arsenal vs Manchester City
15:00 Southampton vs Newcastle United
15:00 Manchester United vs Queens Park Rangers
15:00 Sunderland vs Tottenham Hotspur
Scottish Division 1
15:00 Dumbarton vs Hearts
Premier League
15:00 Crystal Palace vs Burnley
15:00 Hull City vs West Ham United
15:00 West Bromwich Albion vs Everton
15:00 Stoke City vs Leicester City
Football League Two
15:00 Dagenham Redbridge vs Cambridge United
Premier League
15:00 Chelsea vs Swansea City
Scottish Division 2
15:00 Morton vs Airdrie United
15:00 Stirling Albion vs Brechin City
15:00 Ayr United vs Stranraer
Scottish Division 1
15:00 Raith Rovers vs Rangers
Scottish Division 2
15:00 Forfar Athletic vs Peterhead
Scottish Division 1
15:00 Hibernian vs Cowdenbeath
15:00 Falkirk vs Queen of South
15:00 Livingston vs Alloa Athletic
Scottish Division 2
15:00 Dunfermline Athletic vs Stenhousemuir
Scottish Division 3
15:00 Arbroath vs East Fife
15:00 Annan Athletic vs Berwick Rangers
15:00 East Stirlingshire vs Clyde
15:00 Montrose vs Albion Rovers
15:00 Queens Park vs Elgin City
Scottish Premier
15:00 Partick Thistle vs Inverness Caledonian Thistle
15:00 Celtic vs Aberdeen
15:00 Ross County vs Motherwell
15:00 Kilmarnock vs St Mirren
15:00 Dundee United vs Hamilton Academical
15:00 St Johnstone vs Dundee
Football League Championship
15:00 Blackpool vs Wolverhampton Wanderers
15:00 Bolton Wanderers vs Sheffield Wednesday
15:00 Cardiff City vs Norwich City
15:00 Ipswich Town vs Millwall
15:00 Huddersfield Town vs Middlesbrough
15:00 Charlton Athletic vs Watford
15:00 Brentford vs Brighton and Hove Albion
15:00 AFC Bournemouth vs Rotherham United
15:00 Blackburn Rovers vs Wigan Athletic
15:00 Nottingham Forest vs Derby County
Blue Square Premier
15:00 Woking vs Chester City
15:00 AFC Telford Utd vs Barnet
15:00 Wrexham vs Welling Garden City
15:00 Lincoln City vs Bristol Rovers
15:00 Forest Green Rovers vs Airdrie
15:00 Grimsby Town vs Torquay United
15:00 Altrincham Town vs Eastleigh
15:00 Southport vs Alfreton Town
15:00 Braintree vs Kidderminster Harriers
15:00 Dover vs Macclesfield Town
15:00 Gateshead vs Dartford
15:00 Nuneaton Borough vs Aldershot Town
Football League Two
15:00 Carlisle United vs Bury
15:00 Newport County vs Northampton Town
15:00 Wycombe Wanderers vs Mansfield Town
15:00 Burton Albion vs York City
15:00 Exeter City vs Oxford United
15:00 Stevenage Borough vs Shrewsbury Town
15:00 Hartlepool United vs Tranmere Rovers
15:00 Morecambe vs Plymouth Argyle
15:00 Southend United vs Portsmouth
15:00 Luton Town vs Cheltenham Town
15:00 Accrington Stanley vs AFC Wimbledon
Football League One
15:00 Crawley Town vs Fleetwood
15:00 Walsall vs Preston North End
15:00 Sheffield United vs Rochdale
15:00 Chesterfield vs Scunthorpe United
15:00 Oldham Athletic vs Gillingham
15:00 Leyton Orient vs Colchester United
15:00 Bristol City vs Doncaster Rovers
Football League Championship
15:00 Reading vs Fulham
Football League One
15:00 Peterborough United vs Notts County
15:00 Crewe Alexandra vs Port Vale
15:00 Coventry City vs Yeovil Town
15:00 Bradford City vs Swindon Town
15:00 Barnsley vs Milton Keynes Dons
Premier League
17:30 Liverpool vs Aston Villa
14-Sep-2014
Football League Championship
13:15 Nottingham Forest vs Derby County
Premier League
16:00 Manchester United vs Queens Park Rangers
15-Sep-2014
Premier League
20:00 Hull City vs West Ham United
16-Sep-2014
Football League Two
19:45 Cambridge United vs Exeter City
Football League Championship
19:45 Blackburn Rovers vs Derby County
19:45 Huddersfield Town vs Wigan Athletic
19:45 Ipswich Town vs Brighton and Hove Albion
19:45 Blackpool vs Watford
19:45 Cardiff City vs Middlesbrough
19:45 Brentford vs Norwich City
19:45 Birmingham City vs Sheffield Wednesday
19:45 AFC Bournemouth vs Leeds United
19:45 Charlton Athletic vs Wolverhampton Wanderers
Blue Square Premier
19:45 Aldershot Town vs Braintree
19:45 Dartford vs Dover
19:45 Eastleigh vs Forest Green Rovers
19:45 Alfreton Town vs AFC Telford Utd
19:45 Kidderminster Harriers vs Altrincham Town
19:45 Bristol Rovers vs Nuneaton Borough
19:45 Welling Garden City vs Lincoln City
19:45 Barnet vs Wrexham
19:45 Airdrie vs Grimsby Town
19:45 Chester City vs Southport
19:45 Torquay United vs Woking
19:45 Macclesfield Town vs Gateshead
Football League One
19:45 Port Vale vs Bristol City
19:45 Milton Keynes Dons vs Bradford City
19:45 Scunthorpe United vs Coventry City
19:45 Fleetwood vs Barnsley
19:45 Doncaster Rovers vs Crawley Town
19:45 Swindon Town vs Oldham Athletic
19:45 Colchester United vs Sheffield United
19:45 Preston North End vs Chesterfield
19:45 Rochdale vs Walsall
19:45 Notts County vs Leyton Orient
19:45 Gillingham vs Peterborough United
19:45 Yeovil Town vs Crewe Alexandra
Football League Two
19:45 Tranmere Rovers vs Newport County
19:45 Oxford United vs Accrington Stanley
19:45 AFC Wimbledon vs Burton Albion
19:45 Bury vs Stevenage Borough
19:45 Portsmouth vs Dagenham Redbridge
19:45 Mansfield Town vs Morecambe
19:45 Cheltenham Town vs Southend United
19:45 York City vs Luton Town
19:45 Plymouth Argyle vs Wycombe Wanderers
19:45 Northampton Town vs Hartlepool United
19:45 Shrewsbury Town vs Carlisle United
Football League Championship
20:00 Reading vs Millwall
20:00 Bolton Wanderers vs Rotherham United
17-Sep-2014
Football League Championship
19:45 Blackburn Rovers vs Derby County
19:45 Nottingham Forest vs Fulham
Football League One
19:45 Fleetwood vs Barnsley
20-Sep-2014
Football League Championship
12:15 Watford vs AFC Bournemouth
Premier League
12:45 Queens Park Rangers vs Stoke City
15:00 Tottenham Hotspur vs West Bromwich Albion
15:00 Burnley vs Sunderland
Football League Two
15:00 Tranmere Rovers vs Exeter City
Premier League
15:00 Newcastle United vs Hull City
15:00 Everton vs Crystal Palace
15:00 Manchester City vs Chelsea
15:00 Aston Villa vs Arsenal
Scottish Division 1
15:00 Queen of South vs Hibernian
Premier League
15:00 Swansea City vs Southampton
15:00 Leicester City vs Manchester United
Scottish Premier
15:00 Aberdeen vs Ross County
Scottish Division 3
15:00 East Fife vs Queens Park
15:00 East Stirlingshire vs Annan Athletic
15:00 Clyde vs Arbroath
15:00 Berwick Rangers vs Albion Rovers
15:00 Elgin City vs Montrose
Scottish Division 2
15:00 Morton vs Dunfermline Athletic
Scottish Division 1
15:00 Falkirk vs Dumbarton
15:00 Alloa Athletic vs Rangers
15:00 Hearts vs Cowdenbeath
15:00 Livingston vs Raith Rovers
Scottish Division 2
15:00 Peterhead vs Stenhousemuir
15:00 Stirling Albion vs Forfar Athletic
15:00 Airdrie United vs Stranraer
15:00 Brechin City vs Ayr United
Scottish Premier
15:00 Partick Thistle vs St Mirren
15:00 Inverness Caledonian Thistle vs St Johnstone
15:00 Celtic vs Motherwell
15:00 Hamilton Academical vs Kilmarnock
15:00 Dundee vs Dundee United
Football League Championship
15:00 Leeds United vs Huddersfield Town
15:00 Brighton and Hove Albion vs Blackpool
15:00 Wigan Athletic vs Ipswich Town
15:00 Middlesbrough vs Brentford
15:00 Rotherham United vs Charlton Athletic
15:00 Wolverhampton Wanderers vs Bolton Wanderers
15:00 Millwall vs Nottingham Forest
15:00 Sheffield Wednesday vs Reading
15:00 Norwich City vs Birmingham City
15:00 Derby County vs Cardiff City
15:00 Fulham vs Blackburn Rovers
Blue Square Premier
15:00 Welling Garden City vs Gateshead
15:00 Bristol Rovers vs Woking
15:00 Macclesfield Town vs Southport
15:00 Kidderminster Harriers vs Grimsby Town
15:00 Aldershot Town vs Lincoln City
15:00 Alfreton Town vs Nuneaton Borough
15:00 Barnet vs Altrincham Town
15:00 Dartford vs Forest Green Rovers
15:00 Airdrie vs AFC Telford Utd
15:00 Torquay United vs Dover
15:00 Eastleigh vs Braintree
Football League One
15:00 Port Vale vs Barnsley
15:00 Rochdale vs Coventry City
15:00 Colchester United vs Bradford City
15:00 Fleetwood vs Bristol City
15:00 Swindon Town vs Sheffield United
15:00 Notts County vs Oldham Athletic
15:00 Preston North End vs Crawley Town
15:00 Gillingham vs Walsall
15:00 Doncaster Rovers vs Chesterfield
15:00 Yeovil Town vs Peterborough United
15:00 Scunthorpe United vs Leyton Orient
15:00 Milton Keynes Dons vs Crewe Alexandra
Football League Two
15:00 Mansfield Town vs Carlisle United
15:00 Plymouth Argyle vs Hartlepool United
15:00 Portsmouth vs Wycombe Wanderers
15:00 York City vs Southend United
15:00 Cambridge United vs Luton Town
15:00 AFC Wimbledon vs Morecambe
15:00 Oxford United vs Stevenage Borough
15:00 Cheltenham Town vs Dagenham Redbridge
15:00 Northampton Town vs Accrington Stanley
15:00 Bury vs Burton Albion
15:00 Shrewsbury Town vs Newport County
Premier League
17:30 West Ham United vs Liverpool
21-Sep-2014
Premier League
13:30 Leicester City vs Manchester United
16:00 Everton vs Crystal Palace
16:00 Manchester City vs Chelsea
22-Sep-2014
Blue Square Premier
20:00 Chester City vs Wrexham
27-Sep-2014
Premier League
12:45 Liverpool vs Everton
15:00 Chelsea vs Aston Villa
15:00 Crystal Palace vs Leicester City
Football League Two
15:00 Wycombe Wanderers vs Cambridge United
Premier League
15:00 Sunderland vs Swansea City
15:00 Hull City vs Manchester City
15:00 Stoke City vs Newcastle United
15:00 Southampton vs Queens Park Rangers
15:00 Manchester United vs West Ham United
Scottish Division 1
15:00 Cowdenbeath vs Queen of South
15:00 Rangers vs Hibernian
Premier League
15:00 West Bromwich Albion vs Burnley
Scottish Division 1
15:00 Raith Rovers vs Falkirk
Scottish Division 2
15:00 Ayr United vs Airdrie United
15:00 Dunfermline Athletic vs Peterhead
15:00 Forfar Athletic vs Brechin City
15:00 Stenhousemuir vs Morton
15:00 Stranraer vs Stirling Albion
Scottish Division 1
15:00 Hearts vs Livingston
15:00 Dumbarton vs Alloa Athletic
Scottish Division 3
15:00 Montrose vs East Fife
15:00 Queens Park vs Berwick Rangers
15:00 Albion Rovers vs East Stirlingshire
15:00 Clyde vs Annan Athletic
Scottish Premier
15:00 Aberdeen vs Inverness Caledonian Thistle
15:00 Ross County vs Dundee
Scottish Division 3
15:00 Arbroath vs Elgin City
Scottish Premier
15:00 St Mirren vs Celtic
15:00 Kilmarnock vs Partick Thistle
15:00 Dundee United vs St Johnstone
15:00 Motherwell vs Hamilton Academical
Blue Square Premier
15:00 Southport vs Bristol Rovers
15:00 Grimsby Town vs Chester City
15:00 AFC Telford Utd vs Torquay United
15:00 Braintree vs Airdrie
15:00 Altrincham Town vs Welling Garden City
15:00 Forest Green Rovers vs Barnet
15:00 Woking vs Kidderminster Harriers
15:00 Lincoln City vs Macclesfield Town
15:00 Gateshead vs Aldershot Town
15:00 Nuneaton Borough vs Dartford
15:00 Dover vs Alfreton Town
15:00 Wrexham vs Eastleigh
Football League Championship
15:00 Blackpool vs Norwich City
15:00 Cardiff City vs Sheffield Wednesday
15:00 Reading vs Wolverhampton Wanderers
15:00 Brentford vs Leeds United
15:00 Blackburn Rovers vs Watford
15:00 Charlton Athletic vs Middlesbrough
15:00 Huddersfield Town vs Millwall
15:00 Bolton Wanderers vs Derby County
15:00 Nottingham Forest vs Brighton and Hove Albion
15:00 Ipswich Town vs Rotherham United
15:00 AFC Bournemouth vs Wigan Athletic
Football League One
15:00 Peterborough United vs Fleetwood
Football League Two
15:00 Newport County vs AFC Wimbledon
15:00 Burton Albion vs Cheltenham Town
15:00 Hartlepool United vs Portsmouth
15:00 Carlisle United vs Tranmere Rovers
15:00 Accrington Stanley vs Plymouth Argyle
15:00 Southend United vs Shrewsbury Town
15:00 Luton Town vs Oxford United
15:00 Dagenham Redbridge vs York City
15:00 Morecambe vs Northampton Town
15:00 Stevenage Borough vs Mansfield Town
15:00 Exeter City vs Bury
Football League One
15:00 Sheffield United vs Gillingham
15:00 Oldham Athletic vs Scunthorpe United
15:00 Leyton Orient vs Rochdale
15:00 Coventry City vs Preston North End
15:00 Walsall vs Doncaster Rovers
Football League Championship
15:00 Birmingham City vs Fulham
Football League One
15:00 Crewe Alexandra vs Colchester United
15:00 Bradford City vs Port Vale
15:00 Crawley Town vs Yeovil Town
15:00 Chesterfield vs Notts County
15:00 Bristol City vs Milton Keynes Dons
15:00 Barnsley vs Swindon Town
Premier League
17:30 Arsenal vs Tottenham Hotspur
28-Sep-2014
Football League Championship
13:15 Reading vs Wolverhampton Wanderers
Premier League
16:00 West Bromwich Albion vs Burnley
29-Sep-2014
Premier League
20:00 Stoke City vs Newcastle United
30-Sep-2014
Football League Championship
19:45 Wigan Athletic vs Nottingham Forest
19:45 Rotherham United vs Blackburn Rovers
19:45 Leeds United vs Reading
19:45 Millwall vs Birmingham City
19:45 Brighton and Hove Albion vs Cardiff City
19:45 Derby County vs AFC Bournemouth
19:45 Middlesbrough vs Blackpool
19:45 Sheffield Wednesday vs Ipswich Town
19:45 Watford vs Brentford
19:45 Wolverhampton Wanderers vs Huddersfield Town
19:45 Norwich City vs Charlton Athletic
Blue Square Premier
19:45 Woking vs Nuneaton Borough
19:45 Dover vs Aldershot Town
19:45 Welling Garden City vs Dartford
19:45 Altrincham Town vs Macclesfield Town
19:45 Wrexham vs Kidderminster Harriers
19:45 Braintree vs Barnet
19:45 AFC Telford Utd vs Chester City
19:45 Lincoln City vs Gateshead
19:45 Grimsby Town vs Southport
19:45 Alfreton Town vs Airdrie
19:45 Forest Green Rovers vs Torquay United
19:45 Eastleigh vs Bristol Rovers
01-Oct-2014
Football League Championship
19:45 Fulham vs Bolton Wanderers
19:45 Wolverhampton Wanderers vs Huddersfield Town
19:45 Leeds United vs Reading
03-Oct-2014
Football League Championship
19:45 Blackpool vs Cardiff City
Football League Two
19:45 Burton Albion vs Cambridge United
19:45 Dagenham Redbridge vs Exeter City
04-Oct-2014
Football League Championship
12:15 Leeds United vs Sheffield Wednesday
Football League One
13:00 Chesterfield vs Sheffield United
15:00 Peterborough United vs Oldham Athletic
15:00 Coventry City vs Crawley Town
15:00 Fleetwood vs Port Vale
15:00 Leyton Orient vs Swindon Town
15:00 Yeovil Town vs Milton Keynes Dons
15:00 Rochdale vs Barnsley
15:00 Walsall vs Bristol City
15:00 Bradford City vs Crewe Alexandra
15:00 Preston North End vs Colchester United
Football League Championship
15:00 Middlesbrough vs Fulham
Football League One
15:00 Scunthorpe United vs Doncaster Rovers
15:00 Notts County vs Gillingham
Football League Two
15:00 Burton Albion vs Cambridge United
15:00 Hartlepool United vs Carlisle United
15:00 Wycombe Wanderers vs Northampton Town
15:00 Plymouth Argyle vs Shrewsbury Town
15:00 Bury vs Tranmere Rovers
15:00 York City vs Portsmouth
15:00 Southend United vs Morecambe
15:00 Stevenage Borough vs Luton Town
15:00 Cheltenham Town vs AFC Wimbledon
15:00 Mansfield Town vs Accrington Stanley
15:00 Oxford United vs Newport County
Football League Championship
15:00 Blackpool vs Cardiff City
15:00 Charlton Athletic vs Birmingham City
15:00 Brentford vs Reading
15:00 Derby County vs Millwall
15:00 Nottingham Forest vs Ipswich Town
15:00 Blackburn Rovers vs Huddersfield Town
15:00 Bolton Wanderers vs AFC Bournemouth
15:00 Watford vs Brighton and Hove Albion
15:00 Norwich City vs Rotherham United
15:00 Wolverhampton Wanderers vs Wigan Athletic
Blue Square Premier
15:00 Torquay United vs Wrexham
15:00 Dartford vs Grimsby Town
15:00 Nuneaton Borough vs Lincoln City
15:00 Chester City vs Welling Garden City
15:00 Southport vs Woking
15:00 Bristol Rovers vs Dover
15:00 Gateshead vs Braintree
15:00 Barnet vs Eastleigh
15:00 Airdrie vs Altrincham Town
15:00 Kidderminster Harriers vs AFC Telford Utd
15:00 Macclesfield Town vs Forest Green Rovers
15:00 Aldershot Town vs Alfreton Town
Football League Two
15:00 Dagenham Redbridge vs Exeter City
Premier League
15:00 Liverpool vs West Bromwich Albion
15:00 Sunderland vs Stoke City
15:00 Hull City vs Crystal Palace
15:00 Manchester United vs Everton
15:00 Chelsea vs Arsenal
15:00 Swansea City vs Newcastle United
15:00 West Ham United vs Queens Park Rangers
15:00 Tottenham Hotspur vs Southampton
15:00 Leicester City vs Burnley
Scottish Division 1
15:00 Livingston vs Rangers
15:00 Queen of South vs Hearts
Scottish Premier
15:00 Inverness Caledonian Thistle vs Ross County
Scottish Division 2
15:00 Airdrie United vs Forfar Athletic
Scottish Division 1
15:00 Falkirk vs Alloa Athletic
15:00 Hibernian vs Raith Rovers
15:00 Dumbarton vs Cowdenbeath
Scottish Division 2
15:00 Stenhousemuir vs Stranraer
15:00 Stirling Albion vs Dunfermline Athletic
15:00 Brechin City vs Morton
15:00 Peterhead vs Ayr United
Scottish Premier
15:00 Celtic vs Hamilton Academical
15:00 St Johnstone vs St Mirren
15:00 Dundee vs Aberdeen
15:00 Partick Thistle vs Motherwell
15:00 Kilmarnock vs Dundee United
Premier League
17:30 Aston Villa vs Manchester City
05-Oct-2014
Premier League
12:00 Manchester United vs Everton
14:05 Chelsea vs Arsenal
Football League Championship
15:00 Nottingham Forest vs Ipswich Town
Premier League
16:15 West Ham United vs Queens Park Rangers
07-Oct-2014
Blue Square Premier
19:45 Gateshead vs Alfreton Town
19:45 AFC Telford Utd vs Forest Green Rovers
19:45 Grimsby Town vs Altrincham Town
19:45 Bristol Rovers vs Dartford
19:45 Chester City vs Aldershot Town
19:45 Nuneaton Borough vs Dover
19:45 Macclesfield Town vs Barnet
19:45 Southport vs Lincoln City
19:45 Airdrie vs Wrexham
08-Oct-2014
Blue Square Premier
19:45 Kidderminster Harriers vs Welling Garden City
10-Oct-2014
Scottish Division 1
19:45 Raith Rovers vs Queen of South
11-Oct-2014
Football League Two
12:15 Cambridge United vs Oxford United
15:00 Morecambe vs Wycombe Wanderers
15:00 Tranmere Rovers vs Plymouth Argyle
15:00 Exeter City vs Hartlepool United
15:00 Newport County vs York City
15:00 AFC Wimbledon vs Bury
15:00 Portsmouth vs Mansfield Town
Football League One
15:00 Colchester United vs Fleetwood
Football League Two
15:00 Shrewsbury Town vs Cheltenham Town
15:00 Northampton Town vs Burton Albion
15:00 Luton Town vs Southend United
15:00 Accrington Stanley vs Dagenham Redbridge
15:00 Carlisle United vs Stevenage Borough
Football League One
15:00 Gillingham vs Scunthorpe United
15:00 Milton Keynes Dons vs Rochdale
15:00 Sheffield United vs Leyton Orient
15:00 Crawley Town vs Peterborough United
15:00 Swindon Town vs Preston North End
15:00 Bristol City vs Chesterfield
15:00 Oldham Athletic vs Walsall
15:00 Barnsley vs Bradford City
15:00 Crewe Alexandra vs Coventry City
15:00 Port Vale vs Yeovil Town
15:00 Doncaster Rovers vs Notts County
Blue Square Premier
15:00 Braintree vs Southport
15:00 Forest Green Rovers vs Gateshead
15:00 Altrincham Town vs Woking
15:00 Dover vs Chester City
15:00 Wrexham vs Grimsby Town
15:00 Aldershot Town vs Bristol Rovers
15:00 Eastleigh vs Airdrie
15:00 Dartford vs Macclesfield Town
15:00 Barnet vs Kidderminster Harriers
15:00 Welling Garden City vs Nuneaton Borough
15:00 Lincoln City vs AFC Telford Utd
Scottish Division 1
15:00 Raith Rovers vs Queen of South
15:00 Hibernian vs Dumbarton
Scottish Division 2
15:00 Stranraer vs Peterhead
Scottish Division 1
15:00 Falkirk vs Livingston
Scottish Division 2
15:00 Airdrie United vs Brechin City
15:00 Morton vs Stirling Albion
15:00 Forfar Athletic vs Stenhousemuir
15:00 Ayr United vs Dunfermline Athletic
Scottish Division 3
15:00 Berwick Rangers vs Montrose
15:00 East Fife vs Clyde
15:00 Elgin City vs Albion Rovers
15:00 East Stirlingshire vs Queens Park
15:00 Annan Athletic vs Arbroath
Scottish Division 1
15:00 Alloa Athletic vs Hearts
15:00 Cowdenbeath vs Rangers
Blue Square Premier
17:30 Alfreton Town vs Torquay United
12-Oct-2014
Football League One
15:00 Barnsley vs Bradford City
17-Oct-2014
Football League Championship
19:45 Rotherham United vs Leeds United
18-Oct-2014
Football League Championship
12:15 Cardiff City vs Nottingham Forest
Premier League
12:45 Manchester City vs Tottenham Hotspur
15:00 Burnley vs West Ham United
15:00 West Bromwich Albion vs Manchester United
Scottish Division 1
15:00 Livingston vs Hibernian
15:00 Queen of South vs Falkirk
Premier League
15:00 Crystal Palace vs Chelsea
15:00 Everton vs Aston Villa
15:00 Queens Park Rangers vs Liverpool
15:00 Newcastle United vs Leicester City
15:00 Southampton vs Sunderland
15:00 Stoke City vs Swansea City
Football League Two
15:00 Southend United vs Exeter City
Premier League
15:00 Arsenal vs Hull City
Scottish Division 3
15:00 Arbroath vs East Stirlingshire
15:00 East Fife vs Annan Athletic
15:00 Berwick Rangers vs Elgin City
Scottish Premier
15:00 St Mirren vs Inverness Caledonian Thistle
Scottish Division 3
15:00 Albion Rovers vs Clyde
15:00 Queens Park vs Montrose
Scottish Division 2
15:00 Morton vs Ayr United
15:00 Stirling Albion vs Stenhousemuir
15:00 Brechin City vs Stranraer
15:00 Dunfermline Athletic vs Forfar Athletic
15:00 Peterhead vs Airdrie United
Scottish Division 1
15:00 Rangers vs Raith Rovers
15:00 Hearts vs Dumbarton
15:00 Alloa Athletic vs Cowdenbeath
Scottish Premier
15:00 Ross County vs Celtic
15:00 St Johnstone vs Kilmarnock
15:00 Hamilton Academical vs Aberdeen
15:00 Dundee United vs Partick Thistle
15:00 Motherwell vs Dundee
Football League Championship
15:00 Fulham vs Norwich City
15:00 Rotherham United vs Leeds United
15:00 Millwall vs Wolverhampton Wanderers
15:00 Ipswich Town vs Blackburn Rovers
15:00 Brighton and Hove Albion vs Middlesbrough
15:00 Sheffield Wednesday vs Watford
15:00 Reading vs Derby County
15:00 Wigan Athletic vs Brentford
15:00 Birmingham City vs Bolton Wanderers
15:00 AFC Bournemouth vs Charlton Athletic
15:00 Huddersfield Town vs Blackpool
Blue Square Premier
15:00 Lincoln City vs Wrexham
15:00 Torquay United vs Grimsby Town
15:00 Gateshead vs Barnet
15:00 Southport vs Welling Garden City
15:00 Macclesfield Town vs Dover
15:00 Chester City vs Alfreton Town
15:00 Woking vs AFC Telford Utd
15:00 Eastleigh vs Nuneaton Borough
15:00 Airdrie vs Kidderminster Harriers
15:00 Dartford vs Aldershot Town
15:00 Bristol Rovers vs Forest Green Rovers
15:00 Altrincham Town vs Braintree
Football League One
15:00 Coventry City vs Bristol City
15:00 Yeovil Town vs Swindon Town
15:00 Peterborough United vs Barnsley
15:00 Leyton Orient vs Milton Keynes Dons
15:00 Chesterfield vs Oldham Athletic
15:00 Bradford City vs Sheffield United
15:00 Notts County vs Crawley Town
15:00 Preston North End vs Port Vale
15:00 Scunthorpe United vs Colchester United
15:00 Fleetwood vs Doncaster Rovers
15:00 Walsall vs Crewe Alexandra
15:00 Rochdale vs Gillingham
Football League Two
15:00 Burton Albion vs Morecambe
15:00 Hartlepool United vs Luton Town
15:00 Bury vs Portsmouth
15:00 Stevenage Borough vs Accrington Stanley
15:00 Wycombe Wanderers vs AFC Wimbledon
15:00 Dagenham Redbridge vs Newport County
15:00 Cheltenham Town vs Northampton Town
15:00 Mansfield Town vs Cambridge United
15:00 Plymouth Argyle vs Carlisle United
15:00 York City vs Shrewsbury Town
15:00 Oxford United vs Tranmere Rovers
19-Oct-2014
Premier League
13:30 Queens Park Rangers vs Liverpool
16:00 Stoke City vs Swansea City
20-Oct-2014
Premier League
20:00 West Bromwich Albion vs Manchester United
21-Oct-2014
Football League Two
19:45 AFC Wimbledon vs Plymouth Argyle
19:45 Exeter City vs Wycombe Wanderers
19:45 Northampton Town vs Oxford United
19:45 Morecambe vs York City
19:45 Tranmere Rovers vs Mansfield Town
19:45 Accrington Stanley vs Hartlepool United
19:45 Shrewsbury Town vs Bury
Football League One
19:45 Milton Keynes Dons vs Fleetwood
Football League Two
19:45 Carlisle United vs Burton Albion
19:45 Newport County vs Southend United
19:45 Luton Town vs Dagenham Redbridge
19:45 Cambridge United vs Cheltenham Town
19:45 Portsmouth vs Stevenage Borough
Football League One
19:45 Colchester United vs Chesterfield
19:45 Port Vale vs Scunthorpe United
19:45 Swindon Town vs Rochdale
19:45 Crewe Alexandra vs Peterborough United
19:45 Doncaster Rovers vs Leyton Orient
19:45 Crawley Town vs Walsall
19:45 Gillingham vs Preston North End
Football League Championship
19:45 Rotherham United vs Fulham
Football League One
19:45 Sheffield United vs Yeovil Town
19:45 Barnsley vs Notts County
19:45 Oldham Athletic vs Coventry City
19:45 Bristol City vs Bradford City
Blue Square Premier
19:45 Barnet vs Braintree
Football League Championship
19:45 Huddersfield Town vs Brighton and Hove Albion
19:45 Blackpool vs Derby County
19:45 Cardiff City vs Ipswich Town
19:45 Charlton Athletic vs Bolton Wanderers
19:45 Wolverhampton Wanderers vs Middlesbrough
19:45 AFC Bournemouth vs Reading
19:45 Blackburn Rovers vs Birmingham City
19:45 Wigan Athletic vs Millwall
19:45 Norwich City vs Leeds United
19:45 Watford vs Nottingham Forest
19:45 Brentford vs Sheffield Wednesday
24-Oct-2014
Football League Championship
19:45 Fulham vs Charlton Athletic
25-Oct-2014
Football League Championship
12:15 Millwall vs Cardiff City
Premier League
12:45 West Ham United vs Manchester City
15:00 Tottenham Hotspur vs Newcastle United
Scottish Division 1
15:00 Livingston vs Queen of South
15:00 Dumbarton vs Rangers
15:00 Hibernian vs Hearts
Premier League
15:00 Southampton vs Stoke City
Football League Two
15:00 Morecambe vs Exeter City
Premier League
15:00 Liverpool vs Hull City
15:00 Queens Park Rangers vs Aston Villa
15:00 West Bromwich Albion vs Crystal Palace
15:00 Manchester United vs Chelsea
15:00 Burnley vs Everton
15:00 Sunderland vs Arsenal
Scottish Division 1
15:00 Raith Rovers vs Alloa Athletic
Scottish Division 2
15:00 Stenhousemuir vs Peterhead
Scottish Division 1
15:00 Falkirk vs Cowdenbeath
Scottish Division 2
15:00 Stirling Albion vs Airdrie United
15:00 Ayr United vs Brechin City
15:00 Dunfermline Athletic vs Morton
15:00 Forfar Athletic vs Stranraer
Scottish Division 3
15:00 Albion Rovers vs Berwick Rangers
15:00 Queens Park vs East Fife
15:00 Clyde vs Elgin City
Scottish Premier
15:00 St Mirren vs Ross County
Scottish Division 3
15:00 Montrose vs Arbroath
15:00 Annan Athletic vs East Stirlingshire
Scottish Premier
15:00 Dundee vs Hamilton Academical
15:00 Partick Thistle vs St Johnstone
15:00 Celtic vs Kilmarnock
15:00 Aberdeen vs Motherwell
15:00 Inverness Caledonian Thistle vs Dundee United
Football League Championship
15:00 Leeds United vs Wolverhampton Wanderers
15:00 Nottingham Forest vs Blackburn Rovers
15:00 Sheffield Wednesday vs Norwich City
15:00 Middlesbrough vs Watford
15:00 Fulham vs Charlton Athletic
15:00 Bolton Wanderers vs Brentford
15:00 Ipswich Town vs Huddersfield Town
15:00 Reading vs Blackpool
15:00 Derby County vs Wigan Athletic
15:00 Birmingham City vs AFC Bournemouth
15:00 Brighton and Hove Albion vs Rotherham United
Football League One
15:00 Oldham Athletic vs Bradford City
15:00 Barnsley vs Bristol City
15:00 Doncaster Rovers vs Milton Keynes Dons
15:00 Crewe Alexandra vs Sheffield United
15:00 Scunthorpe United vs Notts County
15:00 Gillingham vs Crawley Town
15:00 Swindon Town vs Colchester United
15:00 Walsall vs Chesterfield
15:00 Port Vale vs Leyton Orient
15:00 Coventry City vs Peterborough United
15:00 Yeovil Town vs Rochdale
Football League Two
15:00 Wycombe Wanderers vs Dagenham Redbridge
15:00 Plymouth Argyle vs Cheltenham Town
15:00 Shrewsbury Town vs Portsmouth
15:00 Stevenage Borough vs Burton Albion
15:00 Newport County vs Accrington Stanley
Football League One
15:00 Preston North End vs Fleetwood
Football League Two
15:00 Southend United vs Bury
15:00 Luton Town vs Northampton Town
15:00 Cambridge United vs Hartlepool United
15:00 York City vs Mansfield Town
15:00 Carlisle United vs Oxford United
15:00 AFC Wimbledon vs Tranmere Rovers
Premier League
17:30 Swansea City vs Leicester City
26-Oct-2014
Football League Two
13:00 Morecambe vs Exeter City
Premier League
13:30 Burnley vs Everton
16:00 Manchester United vs Chelsea
27-Oct-2014
Premier League
20:00 Queens Park Rangers vs Aston Villa
31-Oct-2014
Football League Two
19:45 Accrington Stanley vs Morecambe
Football League Championship
19:45 AFC Bournemouth vs Brighton and Hove Albion
01-Nov-2014
Football League Championship
12:15 Wolverhampton Wanderers vs Birmingham City
Premier League
12:45 Newcastle United vs Liverpool
15:00 Everton vs Swansea City
Football League Two
15:00 Bury vs Cambridge United
Premier League
15:00 Leicester City vs West Bromwich Albion
15:00 Crystal Palace vs Sunderland
15:00 Arsenal vs Burnley
15:00 Manchester City vs Manchester United
15:00 Stoke City vs West Ham United
15:00 Hull City vs Southampton
15:00 Aston Villa vs Tottenham Hotspur
15:00 Chelsea vs Queens Park Rangers
Scottish Premier
15:00 Celtic vs Inverness Caledonian Thistle
15:00 St Johnstone vs Motherwell
15:00 Hamilton Academical vs Partick Thistle
15:00 Ross County vs Aberdeen
15:00 Kilmarnock vs Dundee
15:00 Dundee United vs St Mirren
Football League Championship
15:00 Rotherham United vs Middlesbrough
15:00 Watford vs Millwall
15:00 Blackburn Rovers vs Reading
15:00 Charlton Athletic vs Sheffield Wednesday
15:00 Huddersfield Town vs Nottingham Forest
15:00 Cardiff City vs Leeds United
15:00 AFC Bournemouth vs Brighton and Hove Albion
15:00 Blackpool vs Ipswich Town
15:00 Brentford vs Derby County
15:00 Norwich City vs Bolton Wanderers
Blue Square Premier
15:00 Grimsby Town vs Dartford
15:00 Nuneaton Borough vs Macclesfield Town
15:00 Altrincham Town vs Alfreton Town
15:00 Southport vs Dover
15:00 Welling Garden City vs Barnet
15:00 Braintree vs Woking
15:00 Aldershot Town vs Gateshead
15:00 Eastleigh vs Chester City
15:00 AFC Telford Utd vs Bristol Rovers
15:00 Kidderminster Harriers vs Torquay United
15:00 Wrexham vs Airdrie
15:00 Forest Green Rovers vs Lincoln City
Football League Two
15:00 Accrington Stanley vs Morecambe
15:00 Tranmere Rovers vs Stevenage Borough
15:00 Exeter City vs Luton Town
15:00 Hartlepool United vs Newport County
15:00 Northampton Town vs AFC Wimbledon
15:00 Mansfield Town vs Southend United
15:00 Burton Albion vs Plymouth Argyle
15:00 Oxford United vs Wycombe Wanderers
15:00 Cheltenham Town vs York City
15:00 Dagenham Redbridge vs Shrewsbury Town
15:00 Portsmouth vs Carlisle United
Football League One
15:00 Rochdale vs Preston North End
15:00 Peterborough United vs Scunthorpe United
15:00 Crawley Town vs Crewe Alexandra
15:00 Fleetwood vs Gillingham
15:00 Notts County vs Walsall
Football League Championship
15:00 Wigan Athletic vs Fulham
Football League One
15:00 Bradford City vs Doncaster Rovers
15:00 Chesterfield vs Yeovil Town
15:00 Colchester United vs Port Vale
15:00 Bristol City vs Oldham Athletic
15:00 Sheffield United vs Barnsley
15:00 Milton Keynes Dons vs Swindon Town
15:00 Leyton Orient vs Coventry City
02-Nov-2014
Premier League
13:30 Manchester City vs Manchester United
16:00 Aston Villa vs Tottenham Hotspur
03-Nov-2014
Premier League
20:00 Crystal Palace vs Sunderland
04-Nov-2014
Blue Square Premier
19:45 Braintree vs Grimsby Town
19:45 Lincoln City vs Altrincham Town
Football League Championship
19:45 Leeds United vs Charlton Athletic
19:45 Derby County vs Huddersfield Town
19:45 Brighton and Hove Albion vs Wigan Athletic
19:45 Sheffield Wednesday vs AFC Bournemouth
19:45 Millwall vs Blackburn Rovers
19:45 Ipswich Town vs Wolverhampton Wanderers
19:45 Middlesbrough vs Norwich City
19:45 Birmingham City vs Watford
20:00 Bolton Wanderers vs Cardiff City
20:00 Reading vs Rotherham United
05-Nov-2014
Football League Championship
19:45 Fulham vs Blackpool
19:45 Nottingham Forest vs Brentford
07-Nov-2014
Football League Championship
19:45 Bolton Wanderers vs Wigan Athletic
08-Nov-2014
Football League Championship
12:15 Derby County vs Wolverhampton Wanderers
Premier League
12:45 Liverpool vs Chelsea
15:00 Sunderland vs Everton
15:00 Swansea City vs Arsenal
15:00 West Ham United vs Aston Villa
15:00 Manchester United vs Crystal Palace
15:00 Southampton vs Leicester City
15:00 Tottenham Hotspur vs Stoke City
15:00 Burnley vs Hull City
15:00 West Bromwich Albion vs Newcastle United
Scottish Division 1
15:00 Rangers vs Falkirk
15:00 Cowdenbeath vs Hibernian
Scottish Premier
15:00 Kilmarnock vs Ross County
Scottish Division 3
15:00 Elgin City vs Annan Athletic
15:00 Arbroath vs Queens Park
Scottish Division 2
15:00 Peterhead vs Dunfermline Athletic
Scottish Division 3
15:00 East Stirlingshire vs Berwick Rangers
15:00 Montrose vs Clyde
15:00 East Fife vs Albion Rovers
Scottish Division 2
15:00 Brechin City vs Stirling Albion
15:00 Airdrie United vs Stenhousemuir
15:00 Morton vs Forfar Athletic
15:00 Stranraer vs Ayr United
Scottish Division 1
15:00 Hearts vs Raith Rovers
15:00 Alloa Athletic vs Livingston
15:00 Queen of South vs Dumbarton
Scottish Premier
15:00 Dundee vs St Johnstone
15:00 Inverness Caledonian Thistle vs Hamilton Academical
15:00 Aberdeen vs Celtic
15:00 St Mirren vs Partick Thistle
15:00 Motherwell vs Dundee United
Football League Championship
15:00 Nottingham Forest vs Norwich City
15:00 Brighton and Hove Albion vs Blackburn Rovers
15:00 Ipswich Town vs Watford
15:00 Birmingham City vs Cardiff City
15:00 Bolton Wanderers vs Wigan Athletic
15:00 Sheffield Wednesday vs Rotherham United
15:00 Middlesbrough vs AFC Bournemouth
15:00 Leeds United vs Blackpool
15:00 Fulham vs Huddersfield Town
15:00 Millwall vs Brentford
15:00 Reading vs Charlton Athletic
Premier League
17:30 Queens Park Rangers vs Manchester City
09-Nov-2014
Premier League
13:30 West Bromwich Albion vs Newcastle United
13:30 Sunderland vs Everton
16:00 Swansea City vs Arsenal
11-Nov-2014
Blue Square Premier
19:45 Forest Green Rovers vs Eastleigh
19:45 AFC Telford Utd vs Altrincham Town
19:45 Dover vs Braintree
19:45 Kidderminster Harriers vs Aldershot Town
19:45 Woking vs Wrexham
19:45 Alfreton Town vs Bristol Rovers
19:45 Barnet vs Torquay United
19:45 Gateshead vs Lincoln City
19:45 Grimsby Town vs Airdrie
19:45 Macclesfield Town vs Chester City
19:45 Dartford vs Welling Garden City
14-Nov-2014
Football League One
19:45 Barnsley vs Colchester United
Football League Two
19:45 Cambridge United vs Northampton Town
15-Nov-2014
Football League Two
12:05 Plymouth Argyle vs Portsmouth
Football League One
13:00 Oldham Athletic vs Crawley Town
Football League Two
14:30 Morecambe vs Bury
15:00 Cambridge United vs Northampton Town
15:00 Southend United vs Hartlepool United
15:00 Shrewsbury Town vs Mansfield Town
15:00 York City vs Oxford United
15:00 Luton Town vs Tranmere Rovers
15:00 AFC Wimbledon vs Dagenham Redbridge
Football League One
15:00 Yeovil Town vs Fleetwood
Football League Two
15:00 Stevenage Borough vs Cheltenham Town
15:00 Wycombe Wanderers vs Burton Albion
15:00 Carlisle United vs Accrington Stanley
Football League One
15:00 Coventry City vs Notts County
15:00 Doncaster Rovers vs Sheffield United
15:00 Scunthorpe United vs Milton Keynes Dons
15:00 Swindon Town vs Bristol City
15:00 Barnsley vs Colchester United
15:00 Crewe Alexandra vs Chesterfield
15:00 Preston North End vs Bradford City
15:00 Walsall vs Peterborough United
15:00 Gillingham vs Leyton Orient
15:00 Port Vale vs Rochdale
Blue Square Premier
15:00 Chester City vs Gateshead
15:00 Dartford vs Southport
15:00 Airdrie vs Woking
15:00 Eastleigh vs Lincoln City
15:00 Braintree vs Wrexham
15:00 Altrincham Town vs Grimsby Town
15:00 Torquay United vs Forest Green Rovers
15:00 Alfreton Town vs Dover
15:00 Welling Garden City vs Macclesfield Town
15:00 Bristol Rovers vs Kidderminster Harriers
15:00 Barnet vs AFC Telford Utd
15:00 Aldershot Town vs Nuneaton Borough
Football League Two
15:00 Newport County vs Exeter City
Scottish Division 1
15:00 Falkirk vs Hearts
15:00 Hibernian vs Queen of South
15:00 Raith Rovers vs Cowdenbeath
15:00 Rangers vs Alloa Athletic
15:00 Livingston vs Dumbarton
Scottish Division 2
15:00 Ayr United vs Peterhead
15:00 Airdrie United vs Morton
15:00 Stenhousemuir vs Dunfermline Athletic
15:00 Brechin City vs Forfar Athletic
15:00 Stirling Albion vs Stranraer
Scottish Division 3
15:00 Berwick Rangers vs East Fife
15:00 Annan Athletic vs Montrose
15:00 Albion Rovers vs Arbroath
15:00 Clyde vs East Stirlingshire
15:00 Elgin City vs Queens Park
16-Nov-2014
Football League Two
15:00 Newport County vs Exeter City
21-Nov-2014
Football League Championship
19:45 Cardiff City vs Reading
19:45 Brentford vs Fulham
22-Nov-2014
Football League Championship
12:15 Huddersfield Town vs Sheffield Wednesday
15:00 Wolverhampton Wanderers vs Nottingham Forest
15:00 Blackburn Rovers vs Leeds United
15:00 Cardiff City vs Reading
15:00 Charlton Athletic vs Millwall
15:00 Wigan Athletic vs Middlesbrough
15:00 Rotherham United vs Birmingham City
15:00 Blackpool vs Bolton Wanderers
15:00 AFC Bournemouth vs Ipswich Town
15:00 Watford vs Derby County
15:00 Norwich City vs Brighton and Hove Albion
Blue Square Premier
15:00 Aldershot Town vs Eastleigh
15:00 Wrexham vs Altrincham Town
15:00 Macclesfield Town vs Alfreton Town
15:00 Grimsby Town vs Kidderminster Harriers
15:00 AFC Telford Utd vs Braintree
15:00 Dover vs Forest Green Rovers
15:00 Lincoln City vs Dartford
15:00 Chester City vs Bristol Rovers
15:00 Welling Garden City vs Airdrie
15:00 Woking vs Barnet
15:00 Nuneaton Borough vs Southport
15:00 Torquay United vs Gateshead
Football League Championship
15:00 Brentford vs Fulham
Football League One
15:00 Bradford City vs Gillingham
15:00 Fleetwood vs Walsall
15:00 Rochdale vs Doncaster Rovers
15:00 Bristol City vs Preston North End
15:00 Crawley Town vs Scunthorpe United
15:00 Leyton Orient vs Crewe Alexandra
15:00 Colchester United vs Coventry City
15:00 Peterborough United vs Swindon Town
15:00 Chesterfield vs Barnsley
15:00 Milton Keynes Dons vs Port Vale
15:00 Sheffield United vs Oldham Athletic
15:00 Notts County vs Yeovil Town
Football League Two
15:00 Oxford United vs AFC Wimbledon
15:00 Bury vs Newport County
15:00 Northampton Town vs Stevenage Borough
15:00 Portsmouth vs Morecambe
15:00 Burton Albion vs Luton Town
15:00 Tranmere Rovers vs Southend United
15:00 Mansfield Town vs Plymouth Argyle
15:00 Exeter City vs Shrewsbury Town
15:00 Cheltenham Town vs Wycombe Wanderers
15:00 Hartlepool United vs York City
15:00 Dagenham Redbridge vs Carlisle United
15:00 Accrington Stanley vs Cambridge United
Premier League
15:00 Manchester City vs Swansea City
15:00 Chelsea vs West Bromwich Albion
15:00 Leicester City vs Sunderland
15:00 Crystal Palace vs Liverpool
Scottish Division 1
15:00 Hearts vs Rangers
15:00 Dumbarton vs Hibernian
Premier League
15:00 Stoke City vs Burnley
Scottish Division 1
15:00 Alloa Athletic vs Falkirk
Premier League
15:00 Hull City vs Tottenham Hotspur
15:00 Everton vs West Ham United
15:00 Newcastle United vs Queens Park Rangers
15:00 Aston Villa vs Southampton
Scottish Division 3
15:00 East Fife vs Elgin City
Scottish Premier
15:00 St Johnstone vs Ross County
Scottish Division 3
15:00 Berwick Rangers vs Annan Athletic
15:00 East Stirlingshire vs Montrose
Scottish Division 2
15:00 Forfar Athletic vs Ayr United
15:00 Morton vs Stenhousemuir
Scottish Division 3
15:00 Queens Park vs Albion Rovers
15:00 Arbroath vs Clyde
Scottish Division 2
15:00 Peterhead vs Brechin City
15:00 Dunfermline Athletic vs Stirling Albion
15:00 Stranraer vs Airdrie United
Scottish Division 1
15:00 Cowdenbeath vs Livingston
15:00 Queen of South vs Raith Rovers
Scottish Premier
15:00 Inverness Caledonian Thistle vs Motherwell
15:00 Dundee United vs Kilmarnock
15:00 Partick Thistle vs Aberdeen
15:00 Celtic vs Dundee
15:00 Hamilton Academical vs St Mirren
Premier League
17:30 Arsenal vs Manchester United
23-Nov-2014
Premier League
13:30 Crystal Palace vs Liverpool
16:00 Hull City vs Tottenham Hotspur
24-Nov-2014
Premier League
20:00 Aston Villa vs Southampton
25-Nov-2014
Blue Square Premier
19:45 Braintree vs Welling Garden City
19:45 Bristol Rovers vs Barnet
19:45 Dartford vs Chester City
19:45 Grimsby Town vs Woking
19:45 Macclesfield Town vs Torquay United
19:45 Kidderminster Harriers vs Wrexham
19:45 Southport vs Aldershot Town
19:45 Dover vs Nuneaton Borough
28-Nov-2014
Football League Two
19:00 Accrington Stanley vs Exeter City
Football League One
19:45 Sheffield United vs Notts County
29-Nov-2014
Premier League
12:45 West Bromwich Albion vs Arsenal
15:00 Burnley vs Aston Villa
15:00 Tottenham Hotspur vs Everton
15:00 Queens Park Rangers vs Leicester City
15:00 Swansea City vs Crystal Palace
15:00 Manchester United vs Hull City
Football League Two
15:00 Accrington Stanley vs Exeter City
Premier League
15:00 Liverpool vs Stoke City
15:00 Southampton vs Manchester City
15:00 West Ham United vs Newcastle United
Scottish Division 3
15:00 Elgin City vs Arbroath
15:00 Annan Athletic vs Albion Rovers
15:00 Montrose vs Berwick Rangers
15:00 East Stirlingshire vs East Fife
15:00 Clyde vs Queens Park
Football League One
15:00 Sheffield United vs Notts County
15:00 Rochdale vs Oldham Athletic
15:00 Gillingham vs Port Vale
15:00 Peterborough United vs Bristol City
15:00 Bradford City vs Leyton Orient
15:00 Barnsley vs Scunthorpe United
15:00 Yeovil Town vs Preston North End
15:00 Crawley Town vs Chesterfield
15:00 Crewe Alexandra vs Doncaster Rovers
15:00 Milton Keynes Dons vs Colchester United
15:00 Coventry City vs Walsall
Football League Two
15:00 AFC Wimbledon vs Cambridge United
15:00 Southend United vs Northampton Town
15:00 Luton Town vs Mansfield Town
15:00 Plymouth Argyle vs York City
15:00 Cheltenham Town vs Oxford United
15:00 Hartlepool United vs Wycombe Wanderers
15:00 Tranmere Rovers vs Portsmouth
15:00 Stevenage Borough vs Morecambe
15:00 Bury vs Dagenham Redbridge
15:00 Carlisle United vs Newport County
Football League One
15:00 Swindon Town vs Fleetwood
Football League Two
15:00 Shrewsbury Town vs Burton Albion
Blue Square Premier
15:00 Torquay United vs Eastleigh
15:00 Airdrie vs Alfreton Town
15:00 Wrexham vs Aldershot Town
15:00 Forest Green Rovers vs Dartford
15:00 Woking vs Braintree
15:00 Barnet vs Macclesfield Town
15:00 Altrincham Town vs Kidderminster Harriers
15:00 Nuneaton Borough vs Chester City
15:00 Bristol Rovers vs Welling Garden City
15:00 Lincoln City vs Southport
15:00 Gateshead vs Dover
Football League Championship
15:00 Bolton Wanderers vs Huddersfield Town
15:00 Rotherham United vs Blackpool
15:00 Sheffield Wednesday vs Wigan Athletic
15:00 Brighton and Hove Albion vs Fulham
15:00 Leeds United vs Derby County
15:00 Charlton Athletic vs Ipswich Town
15:00 Watford vs Cardiff City
15:00 AFC Bournemouth vs Millwall
Blue Square Premier
15:00 AFC Telford Utd vs Grimsby Town
Football League Championship
15:00 Norwich City vs Reading
15:00 Middlesbrough vs Blackburn Rovers
15:00 Brentford vs Wolverhampton Wanderers
15:00 Birmingham City vs Nottingham Forest
Premier League
17:30 Sunderland vs Chelsea
30-Nov-2014
Premier League
13:30 Southampton vs Manchester City
16:00 Tottenham Hotspur vs Everton
02-Dec-2014
Premier League
19:45 Crystal Palace vs Aston Villa
19:45 Leicester City vs Liverpool
19:45 Manchester United vs Stoke City
19:45 Burnley vs Newcastle United
19:45 Arsenal vs Southampton
19:45 Swansea City vs Queens Park Rangers
19:45 West Bromwich Albion vs West Ham United
Blue Square Premier
19:45 Alfreton Town vs Gateshead
19:45 Wrexham vs Bristol Rovers
19:45 Dover vs Torquay United
19:45 Eastleigh vs Dartford
19:45 Airdrie vs Forest Green Rovers
19:45 Chester City vs AFC Telford Utd
19:45 Kidderminster Harriers vs Nuneaton Borough
19:45 Woking vs Altrincham Town
03-Dec-2014
Premier League
19:45 Arsenal vs Southampton
19:45 Chelsea vs Tottenham Hotspur
19:45 Sunderland vs Manchester City
19:45 Everton vs Hull City
06-Dec-2014
Premier League
15:00 West Ham United vs Swansea City
15:00 Liverpool vs Sunderland
15:00 Hull City vs West Bromwich Albion
15:00 Tottenham Hotspur vs Crystal Palace
15:00 Aston Villa vs Leicester City
15:00 Manchester City vs Everton
15:00 Newcastle United vs Chelsea
15:00 Stoke City vs Arsenal
15:00 Southampton vs Manchester United
15:00 Queens Park Rangers vs Burnley
Scottish Division 1
15:00 Falkirk vs Hibernian
Scottish Premier
15:00 Dundee vs Inverness Caledonian Thistle
Scottish Division 3
15:00 Arbroath vs Annan Athletic
15:00 Albion Rovers vs Elgin City
15:00 Queens Park vs East Stirlingshire
15:00 East Fife vs Montrose
15:00 Berwick Rangers vs Clyde
Scottish Division 1
15:00 Raith Rovers vs Livingston
15:00 Rangers vs Cowdenbeath
Scottish Division 2
15:00 Stirling Albion vs Peterhead
Scottish Division 1
15:00 Alloa Athletic vs Dumbarton
15:00 Hearts vs Queen of South
Scottish Division 2
15:00 Brechin City vs Airdrie United
15:00 Stranraer vs Morton
15:00 Dunfermline Athletic vs Ayr United
15:00 Stenhousemuir vs Forfar Athletic
Scottish Premier
15:00 St Mirren vs St Johnstone
15:00 Aberdeen vs Hamilton Academical
15:00 Motherwell vs Celtic
15:00 Partick Thistle vs Kilmarnock
15:00 Ross County vs Dundee United
Blue Square Premier
15:00 Nuneaton Borough vs Alfreton Town
15:00 Forest Green Rovers vs Altrincham Town
15:00 Macclesfield Town vs AFC Telford Utd
15:00 Southport vs Braintree
15:00 Aldershot Town vs Kidderminster Harriers
15:00 Dartford vs Airdrie
15:00 Chester City vs Lincoln City
15:00 Welling Garden City vs Bristol Rovers
15:00 Dover vs Wrexham
15:00 Torquay United vs Barnet
15:00 Gateshead vs Woking
Football League Championship
15:00 Blackburn Rovers vs Sheffield Wednesday
15:00 Wigan Athletic vs Norwich City
15:00 Ipswich Town vs Leeds United
Blue Square Premier
15:00 Eastleigh vs Grimsby Town
Football League Championship
15:00 Millwall vs Middlesbrough
15:00 Blackpool vs Birmingham City
15:00 Fulham vs Watford
15:00 Huddersfield Town vs Brentford
15:00 Reading vs Bolton Wanderers
15:00 Nottingham Forest vs Charlton Athletic
15:00 Wolverhampton Wanderers vs AFC Bournemouth
15:00 Cardiff City vs Rotherham United
15:00 Derby County vs Brighton and Hove Albion
09-Dec-2014
Blue Square Premier
19:45 Forest Green Rovers vs Woking
19:45 AFC Telford Utd vs Welling Garden City
19:45 Gateshead vs Southport
19:45 Torquay United vs Airdrie
19:45 Aldershot Town vs Macclesfield Town
19:45 Alfreton Town vs Eastleigh
19:45 Lincoln City vs Nuneaton Borough
13-Dec-2014
Football League Championship
15:00 Charlton Athletic vs Blackpool
15:00 Norwich City vs Huddersfield Town
15:00 Watford vs Wigan Athletic
15:00 Bolton Wanderers vs Ipswich Town
15:00 Middlesbrough vs Derby County
15:00 AFC Bournemouth vs Cardiff City
15:00 Brighton and Hove Albion vs Millwall
15:00 Birmingham City vs Reading
15:00 Brentford vs Blackburn Rovers
15:00 Sheffield Wednesday vs Wolverhampton Wanderers
15:00 Rotherham United vs Nottingham Forest
Football League Two
15:00 Mansfield Town vs Cheltenham Town
15:00 Portsmouth vs Accrington Stanley
15:00 York City vs AFC Wimbledon
15:00 Newport County vs Stevenage Borough
15:00 Morecambe vs Luton Town
15:00 Cambridge United vs Shrewsbury Town
15:00 Northampton Town vs Plymouth Argyle
15:00 Dagenham Redbridge vs Tranmere Rovers
15:00 Wycombe Wanderers vs Southend United
15:00 Oxford United vs Bury
15:00 Exeter City vs Carlisle United
15:00 Burton Albion vs Hartlepool United
Football League Championship
15:00 Leeds United vs Fulham
Football League One
15:00 Doncaster Rovers vs Gillingham
15:00 Colchester United vs Rochdale
15:00 Scunthorpe United vs Crewe Alexandra
15:00 Leyton Orient vs Peterborough United
15:00 Chesterfield vs Bradford City
15:00 Preston North End vs Milton Keynes Dons
15:00 Port Vale vs Coventry City
15:00 Walsall vs Barnsley
15:00 Notts County vs Swindon Town
15:00 Bristol City vs Crawley Town
15:00 Oldham Athletic vs Yeovil Town
15:00 Fleetwood vs Sheffield United
Scottish Premier
15:00 Inverness Caledonian Thistle vs Partick Thistle
15:00 Dundee United vs Aberdeen
15:00 Celtic vs St Mirren
15:00 Kilmarnock vs St Johnstone
Scottish Division 2
15:00 Peterhead vs Stranraer
15:00 Forfar Athletic vs Stirling Albion
15:00 Morton vs Brechin City
Scottish Division 1
15:00 Queen of South vs Rangers
15:00 Hibernian vs Alloa Athletic
15:00 Livingston vs Falkirk
15:00 Dumbarton vs Raith Rovers
Scottish Division 3
15:00 Elgin City vs Berwick Rangers
15:00 Annan Athletic vs East Fife
15:00 Clyde vs Albion Rovers
Scottish Division 2
15:00 Ayr United vs Stenhousemuir
15:00 Airdrie United vs Dunfermline Athletic
Scottish Division 3
15:00 East Stirlingshire vs Arbroath
15:00 Montrose vs Queens Park
Scottish Premier
15:00 Motherwell vs Ross County
15:00 Hamilton Academical vs Dundee
Scottish Division 1
15:00 Cowdenbeath vs Hearts
Premier League
15:00 Leicester City vs Manchester City
15:00 Arsenal vs Newcastle United
15:00 Sunderland vs West Ham United
15:00 Burnley vs Southampton
15:00 Swansea City vs Tottenham Hotspur
15:00 Everton vs Queens Park Rangers
15:00 West Bromwich Albion vs Aston Villa
15:00 Manchester United vs Liverpool
15:00 Crystal Palace vs Stoke City
15:00 Chelsea vs Hull City
14-Dec-2014
Premier League
16:00 Everton vs Queens Park Rangers
19-Dec-2014
Football League Two
19:45 Tranmere Rovers vs Cambridge United
19:45 Southend United vs Burton Albion
20-Dec-2014
Football League Two
15:00 Southend United vs Burton Albion
15:00 Luton Town vs Newport County
Football League One
15:00 Coventry City vs Fleetwood
Football League Two
15:00 Cheltenham Town vs Portsmouth
15:00 Shrewsbury Town vs Morecambe
15:00 Plymouth Argyle vs Dagenham Redbridge
15:00 Carlisle United vs Northampton Town
15:00 AFC Wimbledon vs Mansfield Town
15:00 Accrington Stanley vs Wycombe Wanderers
15:00 Bury vs York City
15:00 Hartlepool United vs Oxford United
Football League One
15:00 Milton Keynes Dons vs Oldham Athletic
15:00 Rochdale vs Notts County
15:00 Crawley Town vs Port Vale
15:00 Crewe Alexandra vs Bristol City
15:00 Barnsley vs Leyton Orient
15:00 Peterborough United vs Preston North End
15:00 Bradford City vs Scunthorpe United
15:00 Swindon Town vs Doncaster Rovers
15:00 Sheffield United vs Walsall
15:00 Yeovil Town vs Colchester United
15:00 Gillingham vs Chesterfield
Football League Championship
15:00 Derby County vs Norwich City
15:00 Fulham vs Sheffield Wednesday
15:00 Nottingham Forest vs Leeds United
15:00 Ipswich Town vs Middlesbrough
15:00 Huddersfield Town vs Birmingham City
15:00 Reading vs Watford
15:00 Cardiff City vs Brentford
15:00 Blackburn Rovers vs Charlton Athletic
15:00 Millwall vs Bolton Wanderers
15:00 Blackpool vs AFC Bournemouth
15:00 Wigan Athletic vs Rotherham United
15:00 Wolverhampton Wanderers vs Brighton and Hove Albion
Blue Square Premier
15:00 Airdrie vs Nuneaton Borough
15:00 AFC Telford Utd vs Eastleigh
15:00 Grimsby Town vs Forest Green Rovers
15:00 Alfreton Town vs Macclesfield Town
15:00 Altrincham Town vs Dover
15:00 Wrexham vs Dartford
15:00 Welling Garden City vs Aldershot Town
15:00 Kidderminster Harriers vs Lincoln City
15:00 Braintree vs Torquay United
15:00 Woking vs Southport
15:00 Bristol Rovers vs Gateshead
15:00 Barnet vs Chester City
Football League Two
15:00 Tranmere Rovers vs Cambridge United
15:00 Stevenage Borough vs Exeter City
Premier League
15:00 Queens Park Rangers vs West Bromwich Albion
15:00 Hull City vs Swansea City
15:00 Southampton vs Everton
15:00 Newcastle United vs Sunderland
15:00 West Ham United vs Leicester City
15:00 Manchester City vs Crystal Palace
15:00 Liverpool vs Arsenal
15:00 Stoke City vs Chelsea
15:00 Aston Villa vs Manchester United
Scottish Division 1
15:00 Dumbarton vs Falkirk
15:00 Raith Rovers vs Hibernian
Premier League
15:00 Tottenham Hotspur vs Burnley
Scottish Premier
15:00 St Johnstone vs Inverness Caledonian Thistle
Scottish Division 3
15:00 Queens Park vs Annan Athletic
15:00 Elgin City vs East Stirlingshire
15:00 Albion Rovers vs Montrose
15:00 Clyde vs East Fife
15:00 Arbroath vs Berwick Rangers
Scottish Division 1
15:00 Rangers vs Livingston
Scottish Division 2
15:00 Morton vs Peterhead
Scottish Division 1
15:00 Hearts vs Alloa Athletic
15:00 Queen of South vs Cowdenbeath
Scottish Division 2
15:00 Stenhousemuir vs Brechin City
15:00 Forfar Athletic vs Airdrie United
15:00 Ayr United vs Stirling Albion
15:00 Dunfermline Athletic vs Stranraer
Scottish Premier
15:00 Ross County vs Hamilton Academical
15:00 Partick Thistle vs Dundee
15:00 Dundee United vs Celtic
15:00 St Mirren vs Motherwell
15:00 Aberdeen vs Kilmarnock
26-Dec-2014
Football League Championship
13:00 Charlton Athletic vs Cardiff City
Football League Two
13:00 Portsmouth vs AFC Wimbledon
Football League One
15:00 Bristol City vs Yeovil Town
Football League Two
15:00 Exeter City vs Cheltenham Town
15:00 York City vs Accrington Stanley
15:00 Dagenham Redbridge vs Stevenage Borough
15:00 Wycombe Wanderers vs Luton Town
15:00 Cambridge United vs Southend United
15:00 Burton Albion vs Tranmere Rovers
15:00 Newport County vs Plymouth Argyle
15:00 Oxford United vs Shrewsbury Town
15:00 Northampton Town vs Bury
15:00 Morecambe vs Carlisle United
15:00 Mansfield Town vs Hartlepool United
Football League One
15:00 Colchester United vs Gillingham
15:00 Scunthorpe United vs Rochdale
15:00 Fleetwood vs Bradford City
15:00 Chesterfield vs Peterborough United
15:00 Oldham Athletic vs Crewe Alexandra
15:00 Notts County vs Milton Keynes Dons
15:00 Doncaster Rovers vs Coventry City
15:00 Preston North End vs Barnsley
15:00 Leyton Orient vs Crawley Town
15:00 Port Vale vs Sheffield United
15:00 Walsall vs Swindon Town
Football League Championship
15:00 Watford vs Wolverhampton Wanderers
15:00 Bolton Wanderers vs Blackburn Rovers
15:00 Norwich City vs Millwall
15:00 Brighton and Hove Albion vs Reading
15:00 Rotherham United vs Huddersfield Town
15:00 Sheffield Wednesday vs Blackpool
15:00 AFC Bournemouth vs Fulham
15:00 Leeds United vs Wigan Athletic
15:00 Middlesbrough vs Nottingham Forest
15:00 Birmingham City vs Derby County
15:00 Brentford vs Ipswich Town
Blue Square Premier
15:00 Aldershot Town vs Barnet
15:00 Eastleigh vs Woking
15:00 Dover vs Welling Garden City
15:00 Gateshead vs Airdrie
15:00 Macclesfield Town vs Grimsby Town
15:00 Torquay United vs Bristol Rovers
15:00 Southport vs Wrexham
15:00 Dartford vs Braintree
15:00 Forest Green Rovers vs Kidderminster Harriers
15:00 Nuneaton Borough vs AFC Telford Utd
15:00 Lincoln City vs Alfreton Town
15:00 Chester City vs Altrincham Town
Premier League
15:00 West Bromwich Albion vs Manchester City
15:00 Manchester United vs Newcastle United
15:00 Arsenal vs Queens Park Rangers
15:00 Crystal Palace vs Southampton
15:00 Chelsea vs West Ham United
15:00 Leicester City vs Tottenham Hotspur
15:00 Swansea City vs Aston Villa
15:00 Burnley vs Liverpool
15:00 Everton vs Stoke City
15:00 Sunderland vs Hull City
27-Dec-2014
Scottish Division 1
15:00 Alloa Athletic vs Queen of South
15:00 Hibernian vs Rangers
15:00 Livingston vs Hearts
Scottish Division 2
15:00 Airdrie United vs Ayr United
15:00 Stirling Albion vs Morton
Scottish Division 1
15:00 Cowdenbeath vs Dumbarton
15:00 Falkirk vs Raith Rovers
Scottish Division 3
15:00 Annan Athletic vs Clyde
15:00 East Stirlingshire vs Albion Rovers
Scottish Division 2
15:00 Brechin City vs Dunfermline Athletic
15:00 Stranraer vs Stenhousemuir
15:00 Peterhead vs Forfar Athletic
Scottish Division 3
15:00 East Fife vs Arbroath
Scottish Premier
15:00 Celtic vs Ross County
Scottish Division 3
15:00 Berwick Rangers vs Queens Park
15:00 Montrose vs Elgin City
Scottish Premier
15:00 Motherwell vs Partick Thistle
15:00 Inverness Caledonian Thistle vs Aberdeen
15:00 Kilmarnock vs Hamilton Academical
15:00 Dundee vs St Mirren
15:00 St Johnstone vs Dundee United
28-Dec-2014
Football League Championship
13:00 Nottingham Forest vs Birmingham City
15:00 Cardiff City vs Watford
15:00 Blackburn Rovers vs Middlesbrough
15:00 Derby County vs Leeds United
15:00 Wigan Athletic vs Sheffield Wednesday
15:00 Reading vs Norwich City
15:00 Wolverhampton Wanderers vs Brentford
15:00 Huddersfield Town vs Bolton Wanderers
15:00 Ipswich Town vs Charlton Athletic
15:00 Blackpool vs Rotherham United
15:00 Fulham vs Brighton and Hove Albion
15:00 Millwall vs AFC Bournemouth
Blue Square Premier
15:00 Braintree vs Eastleigh
15:00 Altrincham Town vs Nuneaton Borough
15:00 Wrexham vs Forest Green Rovers
15:00 Barnet vs Dover
15:00 Bristol Rovers vs Macclesfield Town
15:00 Woking vs Aldershot Town
15:00 Alfreton Town vs Dartford
15:00 Welling Garden City vs Torquay United
15:00 Grimsby Town vs Lincoln City
15:00 Airdrie vs Chester City
15:00 Kidderminster Harriers vs Southport
15:00 AFC Telford Utd vs Gateshead
Football League One
15:00 Bradford City vs Notts County
15:00 Barnsley vs Oldham Athletic
15:00 Swindon Town vs Port Vale
15:00 Gillingham vs Bristol City
15:00 Yeovil Town vs Leyton Orient
15:00 Crewe Alexandra vs Preston North End
15:00 Sheffield United vs Scunthorpe United
15:00 Coventry City vs Chesterfield
15:00 Crawley Town vs Colchester United
15:00 Milton Keynes Dons vs Walsall
15:00 Peterborough United vs Doncaster Rovers
Football League Two
15:00 Bury vs Mansfield Town
15:00 Stevenage Borough vs Cambridge United
15:00 Tranmere Rovers vs Northampton Town
15:00 Carlisle United vs York City
15:00 Shrewsbury Town vs Wycombe Wanderers
15:00 Plymouth Argyle vs Oxford United
15:00 Luton Town vs Portsmouth
15:00 Hartlepool United vs Morecambe
15:00 Southend United vs Dagenham Redbridge
15:00 Accrington Stanley vs Burton Albion
Football League One
15:00 Rochdale vs Fleetwood
Football League Two
15:00 Cheltenham Town vs Newport County
Premier League
15:00 Manchester City vs Burnley
15:00 Tottenham Hotspur vs Manchester United
15:00 Liverpool vs Swansea City
Football League Two
15:00 AFC Wimbledon vs Exeter City
Premier League
15:00 Stoke City vs West Bromwich Albion
15:00 Aston Villa vs Sunderland
15:00 Hull City vs Leicester City
15:00 Queens Park Rangers vs Crystal Palace
15:00 West Ham United vs Arsenal
15:00 Southampton vs Chelsea
15:00 Newcastle United vs Everton
29-Dec-2014
Football League One
19:45 Yeovil Town vs Leyton Orient
19:45 Barnsley vs Oldham Athletic
Football League Championship
20:00 Fulham vs Brighton and Hove Albion
30-Dec-2014
Football League Championship
19:45 Ipswich Town vs Charlton Athletic
19:45 Wigan Athletic vs Sheffield Wednesday
01-Jan-2015
Blue Square Premier
15:00 Airdrie vs Gateshead
15:00 Welling Garden City vs Dover
15:00 Wrexham vs Southport
15:00 Altrincham Town vs Chester City
15:00 Alfreton Town vs Lincoln City
15:00 Bristol Rovers vs Torquay United
15:00 Braintree vs Dartford
15:00 Barnet vs Aldershot Town
15:00 Kidderminster Harriers vs Forest Green Rovers
15:00 Grimsby Town vs Macclesfield Town
15:00 AFC Telford Utd vs Nuneaton Borough
15:00 Woking vs Eastleigh
Premier League
15:00 Hull City vs Everton
15:00 Tottenham Hotspur vs Chelsea
15:00 Southampton vs Arsenal
15:00 Aston Villa vs Crystal Palace
15:00 Liverpool vs Leicester City
15:00 Manchester City vs Sunderland
15:00 West Ham United vs West Bromwich Albion
15:00 Queens Park Rangers vs Swansea City
15:00 Stoke City vs Manchester United
15:00 Newcastle United vs Burnley
Scottish Premier
15:00 Ross County vs Inverness Caledonian Thistle
15:00 Aberdeen vs St Johnstone
15:00 St Mirren vs Kilmarnock
15:00 Dundee United vs Dundee
15:00 Partick Thistle vs Celtic
15:00 Hamilton Academical vs Motherwell
03-Jan-2015
Scottish Division 3
15:00 Berwick Rangers vs East Stirlingshire
15:00 Albion Rovers vs Annan Athletic
15:00 Arbroath vs Montrose
15:00 Elgin City vs East Fife
15:00 Queens Park vs Clyde
Scottish Division 1
15:00 Cowdenbeath vs Raith Rovers
15:00 Queen of South vs Livingston
15:00 Falkirk vs Alloa Athletic
15:00 Rangers vs Dumbarton
Scottish Division 2
15:00 Forfar Athletic vs Brechin City
15:00 Dunfermline Athletic vs Peterhead
15:00 Morton vs Airdrie United
15:00 Ayr United vs Stranraer
15:00 Stenhousemuir vs Stirling Albion
Scottish Division 1
15:00 Hearts vs Hibernian
Football League One
15:00 Notts County vs Sheffield United
15:00 Chesterfield vs Crawley Town
15:00 Preston North End vs Yeovil Town
15:00 Leyton Orient vs Bradford City
15:00 Colchester United vs Milton Keynes Dons
15:00 Scunthorpe United vs Barnsley
15:00 Walsall vs Coventry City
15:00 Fleetwood vs Swindon Town
15:00 Doncaster Rovers vs Crewe Alexandra
15:00 Bristol City vs Peterborough United
15:00 Port Vale vs Gillingham
15:00 Oldham Athletic vs Rochdale
Football League Two
15:00 Cambridge United vs AFC Wimbledon
15:00 Exeter City vs Accrington Stanley
15:00 Oxford United vs Cheltenham Town
15:00 Morecambe vs Stevenage Borough
15:00 Mansfield Town vs Luton Town
15:00 Burton Albion vs Shrewsbury Town
15:00 York City vs Plymouth Argyle
15:00 Portsmouth vs Tranmere Rovers
15:00 Northampton Town vs Southend United
15:00 Dagenham Redbridge vs Bury
15:00 Wycombe Wanderers vs Hartlepool United
15:00 Newport County vs Carlisle United
04-Jan-2015
Blue Square Premier
15:00 Eastleigh vs Altrincham Town
15:00 Aldershot Town vs AFC Telford Utd
15:00 Torquay United vs Alfreton Town
15:00 Dartford vs Kidderminster Harriers
15:00 Chester City vs Braintree
15:00 Nuneaton Borough vs Bristol Rovers
15:00 Gateshead vs Wrexham
15:00 Dover vs Grimsby Town
15:00 Southport vs Airdrie
15:00 Lincoln City vs Barnet
15:00 Macclesfield Town vs Woking
15:00 Forest Green Rovers vs Welling Garden City
Scottish Premier
15:00 Dundee vs Ross County
15:00 Kilmarnock vs Celtic
15:00 Motherwell vs Aberdeen
15:00 St Johnstone vs Hamilton Academical
15:00 Inverness Caledonian Thistle vs St Mirren
15:00 Partick Thistle vs Dundee United
09-Jan-2015
Football League Two
19:45 Accrington Stanley vs Bury
10-Jan-2015
Football League Two
15:00 Accrington Stanley vs Bury
15:00 Carlisle United vs Cambridge United
15:00 Exeter City vs Northampton Town
15:00 Burton Albion vs Mansfield Town
15:00 Morecambe vs Tranmere Rovers
15:00 Luton Town vs Shrewsbury Town
15:00 Southend United vs Plymouth Argyle
15:00 Dagenham Redbridge vs Oxford United
15:00 Wycombe Wanderers vs York City
15:00 Newport County vs Portsmouth
15:00 Stevenage Borough vs AFC Wimbledon
15:00 Hartlepool United vs Cheltenham Town
Football League One
15:00 Leyton Orient vs Fleetwood
15:00 Barnsley vs Yeovil Town
15:00 Bradford City vs Rochdale
15:00 Crewe Alexandra vs Gillingham
15:00 Walsall vs Scunthorpe United
15:00 Oldham Athletic vs Doncaster Rovers
Football League Championship
15:00 Cardiff City vs Fulham
Football League One
15:00 Peterborough United vs Colchester United
15:00 Sheffield United vs Preston North End
15:00 Coventry City vs Swindon Town
15:00 Crawley Town vs Milton Keynes Dons
15:00 Chesterfield vs Port Vale
15:00 Bristol City vs Notts County
13-Jul-2014
FIFA World Cup
20:00 Germany 1-0 Argentina
12-Jul-2014
FIFA World Cup
21:00 Brazil 0-3 Netherlands
09-Jul-2014
FIFA World Cup
21:00 Netherlands 0-0 Argentina
08-Jul-2014
FIFA World Cup
21:00 Brazil 1-7 Germany
05-Jul-2014
FIFA World Cup
21:00 Netherlands 0-0 Costa Rica
17:00 Argentina 1-0 Belgium
04-Jul-2014
FIFA World Cup
21:00 Brazil 2-1 Colombia
17:00 France 0-1 Germany
01-Jul-2014
FIFA World Cup
21:00 Belgium 2-1 United States
17:00 Argentina 1-0 Switzerland
30-Jun-2014
FIFA World Cup
21:00 Germany 2-1 Algeria
17:00 France 2-0 Nigeria
29-Jun-2014
FIFA World Cup
21:00 Costa Rica 1-1 Greece
17:00 Netherlands 2-1 Mexico
28-Jun-2014
FIFA World Cup
21:00 Colombia 2-0 Uruguay
17:00 Brazil 1-1 Chile
26-Jun-2014
FIFA World Cup
21:00 Korea Republic 0-1 Belgium
21:00 Algeria 1-1 Russia
17:00 United States 0-1 Germany
17:00 Portugal 2-1 Ghana
25-Jun-2014
FIFA World Cup
21:00 Honduras 0-3 Switzerland
21:00 Ecuador 0-0 France
17:00 Nigeria 2-3 Argentina
17:00 Bosnia 3-1 Iran
24-Jun-2014
FIFA World Cup
21:00 Japan 1-4 Colombia
21:00 Greece 2-1 Ivory Coast
17:00 Italy 0-1 Uruguay
17:00 Costa Rica 0-0 England
23-Jun-2014
FIFA World Cup
21:00 Cameroon 1-4 Brazil
21:00 Croatia 1-3 Mexico
17:00 Australia 0-3 Spain
17:00 Netherlands 2-0 Chile
22-Jun-2014
FIFA World Cup
23:00 United States 2-2 Portugal
20:00 Korea Republic 2-4 Algeria
17:00 Belgium 1-0 Russia
21-Jun-2014
FIFA World Cup
23:00 Nigeria 1-0 Bosnia
20:00 Germany 2-2 Ghana
17:00 Argentina 1-0 Iran
20-Jun-2014
FIFA World Cup
23:00 Honduras 1-2 Ecuador
20:00 Switzerland 2-5 France
17:00 Italy 0-1 Costa Rica
19-Jun-2014
FIFA World Cup
23:00 Japan 0-0 Greece
20:00 Uruguay 2-1 England
17:00 Colombia 2-1 Ivory Coast
18-Jun-2014
FIFA World Cup
23:00 Cameroon 0-4 Croatia
20:00 Spain 0-2 Chile
17:00 Australia 2-3 Netherlands
17-Jun-2014
FIFA World Cup
23:00 Russia 1-1 Korea Republic
20:00 Brazil 0-0 Mexico
17:00 Belgium 2-1 Algeria
16-Jun-2014
FIFA World Cup
23:00 Ghana 1-2 United States
20:00 Iran 0-0 Nigeria
17:00 Germany 4-0 Portugal
15-Jun-2014
FIFA World Cup
23:00 Argentina 2-1 Bosnia
20:00 France 3-0 Honduras
17:00 Switzerland 2-1 Ecuador
02:00 Ivory Coast 2-1 Japan
14-Jun-2014
FIFA World Cup
23:00 England 1-2 Italy
20:00 Uruguay 1-3 Costa Rica
17:00 Colombia 3-0 Greece
13-Jun-2014
FIFA World Cup
23:00 Chile 3-1 Australia
20:00 Spain 1-5 Netherlands
17:00 Mexico 1-0 Cameroon
12-Jun-2014
FIFA World Cup
21:00 Brazil 3-1 Croatia
30-May-2014
International
20:00 England 3-0 Peru
26-May-2014
Football League Two
15:00 Burton Albion 0-1 Fleetwood
25-May-2014
Football League One
15:00 Leyton Orient 2-2 Rotherham United
24-May-2014
Football League Championship
15:00 Derby County 0-1 Queens Park Rangers
15:00 Derby County 0-1 Queens Park Rangers
18-May-2014
Scottish Division 1
16:05 Dunfermline Athletic 0-3 Cowdenbeath
Blue Square Premier
16:00 Cambridge United 2-1 Gateshead
Scottish Division 2
15:00 East Fife 0-2 Stirling Albion
17-May-2014
The FA Cup sponsored by Budweiser
17:00 Arsenal 3-2 Hull City
Football League Two
12:00 Southend United 2-2 Burton Albion
16-May-2014
Football League Two
19:45 Fleetwood 0-0 York City
15-May-2014
Football League One
19:45 Rotherham United 3-1 Preston North End
14-May-2014
Scottish Division 1
19:45 Cowdenbeath 1-1 Dunfermline Athletic
Scottish Division 2
19:45 Stirling Albion 1-2 East Fife
13-May-2014
Football League One
19:45 Leyton Orient 2-1 Peterborough United
12-May-2014
Football League Championship
19:45 Queens Park Rangers 2-1 Wigan Athletic
Football League Two
19:45 York City 0-1 Fleetwood
11-May-2014
Football League Championship
17:15 Derby County 4-1 Brighton and Hove Albion
Premier League
15:00 Cardiff City 1-2 Chelsea
15:00 Hull City 0-2 Everton
15:00 Liverpool 2-1 Newcastle United
15:00 Manchester City 2-0 West Ham United
15:00 Norwich City 0-2 Arsenal
15:00 Southampton 1-1 Manchester United
15:00 Sunderland 1-3 Swansea City
15:00 Tottenham Hotspur 3-0 Aston Villa
15:00 West Bromwich Albion 1-2 Stoke City
15:00 Fulham 2-2 Crystal Palace
Scottish Premier
12:15 Inverness Caledonian Thistle 2-0 St Johnstone
12:15 Aberdeen 0-1 Motherwell
12:15 Celtic 3-1 Dundee United
Football League Two
12:00 Burton Albion 1-0 Southend United
10-May-2014
Football League One
17:15 Preston North End 1-1 Rotherham United
Scottish Division 2
15:00 Annan Athletic 3-5 Stirling Albion
Scottish Division 1
15:00 Cowdenbeath 3-1 Ayr United
15:00 Dunfermline Athletic 3-0 Stranraer
Scottish Division 2
14:00 East Fife 2-1 Clyde
Scottish Premier
12:15 St Mirren 1-1 Hearts
Football League One
12:15 Peterborough United 1-1 Leyton Orient
Scottish Premier
12:15 Hibernian 0-1 Kilmarnock
12:15 Partick Thistle 2-3 Ross County
09-May-2014
Football League Championship
19:45 Wigan Athletic 0-0 Queens Park Rangers
08-May-2014
Football League Championship
19:45 Brighton and Hove Albion 1-2 Derby County
07-May-2014
Premier League
19:45 Manchester City 4-0 Aston Villa
19:45 Sunderland 2-0 West Bromwich Albion
Scottish Premier
19:45 Hearts 2-4 Partick Thistle
19:45 Kilmarnock 1-0 St Mirren
19:45 Motherwell 2-1 Inverness Caledonian Thistle
19:45 St Johnstone 3-3 Celtic
Scottish Division 1
19:45 Ayr United 1-2 Cowdenbeath
19:45 Stranraer 2-1 Dunfermline Athletic
Scottish Division 2
19:45 Clyde 1-0 East Fife
19:45 Stirling Albion 3-1 Annan Athletic
06-May-2014
Scottish Premier
19:45 Ross County 1-0 Hibernian
Premier League
19:45 Manchester United 3-1 Hull City
Scottish Premier
19:45 Dundee United 1-3 Aberdeen
05-May-2014
Premier League
20:00 Crystal Palace 3-3 Liverpool
04-May-2014
Blue Square Premier
16:30 Gateshead 3-1 Grimsby Town
Premier League
16:00 Chelsea 0-0 Norwich City
Scottish Premier
15:00 Hearts 5-0 Kilmarnock
Premier League
13:30 Arsenal 1-0 West Bromwich Albion
Blue Square Premier
13:30 Cambridge United 2-0 Airdrie
03-May-2014
Premier League
17:30 Everton 2-3 Manchester City
15:00 Manchester United 0-1 Sunderland
15:00 Newcastle United 3-0 Cardiff City
15:00 Stoke City 4-1 Fulham
15:00 Swansea City 0-1 Southampton
15:00 Aston Villa 3-1 Hull City
Scottish Premier
15:00 Celtic 5-2 Aberdeen
15:00 Hibernian 1-1 Partick Thistle
15:00 Motherwell 2-1 St Johnstone
Football League One
15:00 Brentford 2-0 Stevenage Borough
15:00 Crewe Alexandra 2-1 Preston North End
15:00 Milton Keynes Dons 1-3 Leyton Orient
15:00 Oldham Athletic 1-1 Notts County
15:00 Peterborough United 0-0 Port Vale
15:00 Sheffield United 2-1 Coventry City
15:00 Swindon Town 1-2 Rotherham United
15:00 Tranmere Rovers 1-2 Bradford City
15:00 Wolverhampton Wanderers 3-0 Carlisle United
Football League Two
15:00 Bristol Rovers 0-1 Mansfield Town
15:00 Portsmouth 3-3 Plymouth Argyle
15:00 Southend United 1-0 Burton Albion
15:00 Torquay United 0-3 Wycombe Wanderers
Scottish Division 1
15:00 Falkirk 3-1 Alloa Athletic
Scottish Premier
15:00 Inverness Caledonian Thistle 1-1 Dundee United
15:00 St Mirren 1-0 Ross County
Football League One
15:00 Crawley Town 1-1 Bristol City
15:00 Gillingham 1-1 Shrewsbury Town
15:00 Walsall 0-1 Colchester United
Football League Two
15:00 Accrington Stanley 3-2 AFC Wimbledon
15:00 Cheltenham Town 2-3 Dagenham Redbridge
15:00 Chesterfield 2-1 Fleetwood
15:00 Hartlepool United 0-2 Exeter City
15:00 Morecambe 0-0 Bury
15:00 Newport County 2-1 Rochdale
15:00 Northampton Town 3-1 Oxford United
15:00 Scunthorpe United 2-2 York City
Scottish Division 1
15:00 Cowdenbeath 1-1 Queen of South
15:00 Dundee 2-1 Dumbarton
15:00 Hamilton Academical 10-2 Morton
15:00 Livingston 2-0 Raith Rovers
Scottish Division 2
15:00 Airdrie United 2-0 Arbroath
15:00 Ayr United 4-1 East Fife
15:00 Brechin City 1-3 Stenhousemuir
15:00 Dunfermline Athletic 1-1 Rangers
15:00 Stranraer 3-1 Forfar Athletic
Scottish Division 3
15:00 Albion Rovers 1-0 Queens Park
15:00 Annan Athletic 2-0 Elgin City
15:00 Berwick Rangers 1-2 Peterhead
15:00 East Stirlingshire 1-2 Montrose
15:00 Stirling Albion 4-1 Clyde
Premier League
12:45 West Ham United 2-0 Tottenham Hotspur
Football League Championship
12:15 Barnsley 2-3 Queens Park Rangers
12:15 Blackburn Rovers 4-3 Wigan Athletic
12:15 Blackpool 0-3 Charlton Athletic
12:15 Bolton Wanderers 2-2 Birmingham City
12:15 Ipswich Town 2-1 Sheffield Wednesday
12:15 Leeds United 1-1 Derby County
12:15 Leicester City 1-0 Doncaster Rovers
12:15 Millwall 1-0 AFC Bournemouth
12:15 Nottingham Forest 1-2 Brighton and Hove Albion
12:15 Reading 2-2 Burnley
12:15 Watford 1-4 Huddersfield Town
12:15 Yeovil Town 1-4 Middlesbrough
01-May-2014
Blue Square Premier
19:45 Grimsby Town 1-1 Gateshead
30-Apr-2014
Blue Square Premier
19:45 Airdrie 1-0 Cambridge United
19:45 Airdrie 1-0 Cambridge United
29-Apr-2014
Football League Championship
19:45 Charlton Athletic 3-1 Watford
Football League One
19:45 Oldham Athletic 1-1 Sheffield United
Football League Championship
19:45 Birmingham City 0-1 Wigan Athletic
Football League One
19:45 Crawley Town 0-0 Carlisle United
28-Apr-2014
Premier League
20:00 Arsenal 3-0 Newcastle United
27-Apr-2014
Premier League
16:10 Crystal Palace 0-2 Manchester City
Scottish Premier
15:00 Celtic 6-0 Inverness Caledonian Thistle
Football League Two
15:00 Burton Albion 0-2 Chesterfield
Premier League
14:05 Liverpool 0-2 Chelsea
Scottish Premier
12:45 Hibernian 1-2 Hearts
Premier League
12:00 Sunderland 4-0 Cardiff City
26-Apr-2014
Blue Square Premier
17:30 Airdrie 1-1 Kidderminster Harriers
Premier League
17:30 Manchester United 4-0 Norwich City
Blue Square Premier
17:30 Aldershot Town 1-2 Hereford United
17:30 Alfreton Town 0-1 Macclesfield Town
17:30 Braintree 0-0 Grimsby Town
17:30 Chester City 2-2 Salisbury City
17:30 Forest Green Rovers 1-1 Wrexham
17:30 Gateshead 2-0 Cambridge United
17:30 Hyde United 0-1 Luton Town
17:30 Lincoln City 3-3 Barnet
17:30 Nuneaton Borough 3-1 Dartford
17:30 Tamworth 2-4 Woking
17:30 Welling Garden City 4-3 Southport
Football League Championship
15:00 Doncaster Rovers 1-3 Reading
Football League One
15:00 Carlisle United 0-1 Oldham Athletic
15:00 Colchester United 4-1 Brentford
15:00 Preston North End 3-1 Gillingham
15:00 Stevenage Borough 3-2 Walsall
Football League Two
15:00 AFC Wimbledon 0-3 Morecambe
15:00 Bury 4-4 Portsmouth
15:00 Dagenham Redbridge 0-3 Northampton Town
15:00 Exeter City 2-0 Scunthorpe United
15:00 Fleetwood 1-1 Southend United
15:00 Mansfield Town 1-3 Torquay United
15:00 Rochdale 2-0 Cheltenham Town
Scottish Division 1
15:00 Alloa Athletic 0-3 Dundee
15:00 Dumbarton 4-1 Hamilton Academical
15:00 Morton 1-1 Falkirk
15:00 Queen of South 2-0 Livingston
Scottish Division 2
15:00 Arbroath 1-2 Dunfermline Athletic
15:00 East Fife 1-2 Brechin City
15:00 Forfar Athletic 4-2 Ayr United
15:00 Stenhousemuir 1-2 Airdrie United
Scottish Division 3
15:00 Clyde 4-0 Albion Rovers
15:00 Elgin City 5-0 East Stirlingshire
15:00 Montrose 2-1 Annan Athletic
15:00 Peterhead 0-4 Stirling Albion
15:00 Queens Park 1-3 Berwick Rangers
Scottish Premier
15:00 Ross County 2-1 Kilmarnock
Premier League
15:00 Fulham 2-2 Hull City
15:00 Stoke City 0-1 Tottenham Hotspur
15:00 Swansea City 4-1 Aston Villa
15:00 West Bromwich Albion 1-0 West Ham United
Scottish Premier
15:00 Aberdeen 1-1 St Johnstone
15:00 Dundee United 5-1 Motherwell
Football League Championship
15:00 Charlton Athletic 1-3 Blackburn Rovers
15:00 Derby County 4-2 Watford
15:00 Huddersfield Town 0-2 Leicester City
15:00 Middlesbrough 3-1 Barnsley
15:00 Queens Park Rangers 1-1 Millwall
15:00 Sheffield Wednesday 1-3 Bolton Wanderers
15:00 Wigan Athletic 0-2 Blackpool
Football League One
15:00 Bradford City 2-1 Crawley Town
15:00 Bristol City 0-0 Crewe Alexandra
15:00 Coventry City 1-1 Wolverhampton Wanderers
15:00 Leyton Orient 2-0 Tranmere Rovers
15:00 Notts County 2-0 Swindon Town
15:00 Rotherham United 2-2 Milton Keynes Dons
15:00 Shrewsbury Town 2-4 Peterborough United
Football League Two
15:00 Oxford United 1-2 Accrington Stanley
15:00 Plymouth Argyle 1-1 Hartlepool United
15:00 Wycombe Wanderers 1-2 Bristol Rovers
15:00 York City 1-0 Newport County
Scottish Division 1
15:00 Raith Rovers 1-2 Cowdenbeath
Football League Championship
15:00 Birmingham City 1-3 Leeds United
15:00 AFC Bournemouth 4-1 Nottingham Forest
Scottish Division 2
12:45 Rangers 3-0 Stranraer
Premier League
12:45 Southampton 2-0 Everton
Football League Championship
12:15 Burnley 1-0 Ipswich Town
25-Apr-2014
Football League One
20:00 Port Vale 1-2 Sheffield United
Scottish Premier
19:45 Partick Thistle 1-1 St Mirren
Football League Championship
19:45 Brighton and Hove Albion 2-0 Yeovil Town
22-Apr-2014
Football League Championship
20:00 Bolton Wanderers 0-1 Leicester City
20:00 Reading 2-0 Middlesbrough
Scottish Division 2
19:45 Rangers 2-1 Ayr United
21-Apr-2014
Premier League
20:00 Manchester City 3-1 West Bromwich Albion
Football League Championship
17:15 Leeds United 0-2 Nottingham Forest
Blue Square Premier
17:15 Barnet 1-1 Braintree
15:00 Cambridge United 0-1 Chester City
15:00 Dartford 2-3 Tamworth
15:00 Hereford United 3-2 Alfreton Town
15:00 Kidderminster Harriers 0-0 Nuneaton Borough
15:00 Macclesfield Town 0-2 Gateshead
15:00 Salisbury City 3-0 Welling Garden City
15:00 Southport 2-1 Airdrie
Football League Championship
15:00 Yeovil Town 1-2 Huddersfield Town
Football League One
15:00 Preston North End 5-2 Shrewsbury Town
15:00 Stevenage Borough 1-3 Bristol City
15:00 Walsall 1-1 Gillingham
Football League Two
15:00 Dagenham Redbridge 0-1 Chesterfield
15:00 Exeter City 1-2 Torquay United
15:00 Fleetwood 1-0 Wycombe Wanderers
15:00 Hartlepool United 2-1 Morecambe
15:00 Mansfield Town 0-2 Cheltenham Town
15:00 Newport County 1-1 Burton Albion
15:00 Northampton Town 0-1 Portsmouth
15:00 Scunthorpe United 1-0 Oxford United
Football League Championship
15:00 Millwall 0-0 Doncaster Rovers
15:00 Queens Park Rangers 2-1 Watford
15:00 Sheffield Wednesday 2-3 Charlton Athletic
Football League One
15:00 Crewe Alexandra 0-0 Colchester United
15:00 Milton Keynes Dons 2-2 Brentford
15:00 Notts County 1-0 Crawley Town
15:00 Oldham Athletic 0-0 Coventry City
15:00 Peterborough United 4-1 Carlisle United
15:00 Rotherham United 1-0 Port Vale
15:00 Swindon Town 1-0 Bradford City
15:00 Tranmere Rovers 0-0 Sheffield United
Football League Two
15:00 Plymouth Argyle 1-2 AFC Wimbledon
15:00 Southend United 1-0 Accrington Stanley
15:00 York City 1-0 Bury
Blue Square Premier
15:00 Grimsby Town 1-0 Hyde United
15:00 Luton Town 4-1 Forest Green Rovers
15:00 Wrexham 0-1 Lincoln City
Football League Championship
15:00 Birmingham City 2-4 Blackburn Rovers
15:00 Brighton and Hove Albion 1-1 Blackpool
15:00 Burnley 2-0 Wigan Athletic
15:00 Derby County 2-1 Barnsley
15:00 Ipswich Town 2-2 AFC Bournemouth
Football League Two
13:00 Bristol Rovers 1-2 Rochdale
Blue Square Premier
13:00 Woking 1-2 Aldershot Town
Football League One
12:15 Leyton Orient 1-3 Wolverhampton Wanderers
20-Apr-2014
Premier League
16:10 Everton 2-0 Manchester United
14:05 Hull City 0-3 Arsenal
12:00 Norwich City 2-3 Liverpool
19-Apr-2014
Premier League
17:30 Chelsea 1-2 Sunderland
Scottish Premier
15:00 Hearts 2-0 Ross County
15:00 Kilmarnock 1-2 Partick Thistle
Football League Championship
15:00 Barnsley 0-1 Leeds United
15:00 Middlesbrough 1-2 Millwall
15:00 Nottingham Forest 1-0 Birmingham City
15:00 Watford 3-1 Ipswich Town
Football League Two
15:00 Portsmouth 3-2 Bristol Rovers
Blue Square Premier
15:00 Airdrie 2-1 Macclesfield Town
Scottish Division 1
15:00 Falkirk 2-1 Raith Rovers
Premier League
15:00 Aston Villa 0-0 Southampton
15:00 Cardiff City 1-1 Stoke City
15:00 Newcastle United 1-2 Swansea City
15:00 West Ham United 0-1 Crystal Palace
Scottish Division 1
15:00 Cowdenbeath 4-0 Livingston
15:00 Dumbarton 0-3 Queen of South
15:00 Hamilton Academical 2-1 Alloa Athletic
15:00 Morton 1-0 Dundee
Scottish Division 2
15:00 Airdrie United 2-1 East Fife
15:00 Ayr United 1-1 Dunfermline Athletic
15:00 Forfar Athletic 0-2 Arbroath
15:00 Stenhousemuir 0-4 Rangers
15:00 Stranraer 1-2 Brechin City
Scottish Division 3
15:00 Annan Athletic 1-1 Queens Park
15:00 Berwick Rangers 1-0 East Stirlingshire
15:00 Montrose 0-2 Clyde
15:00 Peterhead 2-0 Albion Rovers
15:00 Stirling Albion 2-2 Elgin City
Football League Two
15:00 Burton Albion 3-0 Hartlepool United
Blue Square Premier
15:00 Forest Green Rovers 2-2 Woking
15:00 Nuneaton Borough 0-1 Barnet
Scottish Premier
15:00 St Johnstone 2-0 Dundee United
15:00 St Mirren 2-0 Hibernian
Premier League
12:45 Tottenham Hotspur 3-1 Fulham
Scottish Premier
12:45 Motherwell 3-3 Celtic
Blue Square Premier
12:30 Welling Garden City 1-2 Luton Town
Football League Championship
12:15 Leicester City 1-0 Queens Park Rangers
Blue Square Premier
12:00 Chester City 0-0 Wrexham
18-Apr-2014
Blue Square Premier
19:45 Tamworth 1-0 Hereford United
Scottish Premier
19:45 Inverness Caledonian Thistle 0-0 Aberdeen
Football League One
19:45 Bradford City 1-0 Peterborough United
19:45 Sheffield United 1-0 Stevenage Borough
Football League Championship
19:30 Doncaster Rovers 0-2 Derby County
17:15 Blackpool 0-1 Burnley
Football League Two
15:00 Wycombe Wanderers 1-1 Northampton Town
Football League Championship
15:00 AFC Bournemouth 2-4 Sheffield Wednesday
15:00 Blackburn Rovers 0-0 Yeovil Town
15:00 Huddersfield Town 1-1 Brighton and Hove Albion
Football League One
15:00 Brentford 1-0 Preston North End
15:00 Coventry City 1-2 Swindon Town
15:00 Port Vale 1-0 Milton Keynes Dons
15:00 Shrewsbury Town 1-3 Crewe Alexandra
15:00 Wolverhampton Wanderers 6-4 Rotherham United
Football League Two
15:00 Oxford United 0-1 York City
Football League Championship
15:00 Wigan Athletic 3-0 Reading
15:00 Charlton Athletic 0-0 Bolton Wanderers
Football League One
15:00 Bristol City 2-1 Notts County
Football League Two
15:00 Cheltenham Town 1-2 Fleetwood
Football League One
15:00 Carlisle United 1-1 Walsall
15:00 Colchester United 0-1 Oldham Athletic
15:00 Crawley Town 2-1 Leyton Orient
15:00 Gillingham 2-0 Tranmere Rovers
Football League Two
15:00 AFC Wimbledon 2-2 Newport County
15:00 Accrington Stanley 1-1 Mansfield Town
15:00 Bury 4-0 Plymouth Argyle
15:00 Morecambe 1-1 Scunthorpe United
15:00 Rochdale 0-3 Southend United
15:00 Torquay United 0-1 Dagenham Redbridge
15:00 Chesterfield 1-1 Exeter City
Blue Square Premier
15:00 Aldershot Town 3-2 Salisbury City
15:00 Braintree 1-0 Dartford
15:00 Hyde United 1-3 Kidderminster Harriers
15:00 Lincoln City 1-0 Cambridge United
15:00 Gateshead 2-2 Southport
15:00 Alfreton Town 3-3 Grimsby Town
16-Apr-2014
Premier League
19:45 Manchester City 2-2 Sunderland
19:45 Everton 2-3 Crystal Palace
15-Apr-2014
Blue Square Premier
19:45 Grimsby Town 0-1 Airdrie
Scottish Division 1
19:45 Raith Rovers 3-2 Queen of South
Football League Championship
19:45 Charlton Athletic 1-2 Barnsley
Scottish Division 2
19:45 Rangers 3-0 Forfar Athletic
Premier League
19:45 Arsenal 3-1 West Ham United
Blue Square Premier
19:45 Braintree 0-0 Gateshead
19:45 Kidderminster Harriers 2-0 Cambridge United
Football League One
19:45 Crawley Town 2-0 Tranmere Rovers
Blue Square Premier
19:45 Macclesfield Town 1-2 Forest Green Rovers
14-Apr-2014
Football League Championship
20:07 Reading 1-1 Leicester City
13-Apr-2014
The FA Cup sponsored by Budweiser
16:07 Hull City 5-3 Sheffield United
Premier League
16:07 Swansea City 0-1 Chelsea
13:37 Liverpool 3-2 Manchester City
12-Apr-2014
The FA Cup sponsored by Budweiser
17:07 Wigan Athletic 1-1 Arsenal
Blue Square Premier
15:07 Wrexham 3-0 Nuneaton Borough
Football League Championship
15:07 Bolton Wanderers 1-0 Barnsley
15:07 Brighton and Hove Albion 3-0 Charlton Athletic
15:07 Burnley 0-1 Middlesbrough
15:07 Derby County 3-1 Huddersfield Town
15:07 Ipswich Town 2-1 Doncaster Rovers
15:07 Leeds United 2-0 Blackpool
15:07 Millwall 2-2 Watford
15:07 Sheffield Wednesday 3-3 Blackburn Rovers
Football League One
15:07 Crewe Alexandra 0-2 Wolverhampton Wanderers
15:07 Leyton Orient 5-1 Gillingham
15:07 Milton Keynes Dons 0-2 Crawley Town
15:07 Notts County 4-2 Port Vale
15:07 Peterborough United 1-0 Coventry City
15:07 Swindon Town 1-0 Brentford
15:07 Tranmere Rovers 2-1 Shrewsbury Town
Football League Two
15:07 Bristol Rovers 1-2 Torquay United
15:07 Plymouth Argyle 0-2 Oxford United
15:07 Southend United 0-1 AFC Wimbledon
15:07 York City 1-1 Accrington Stanley
Blue Square Premier
15:07 Grimsby Town 2-1 Chester City
Premier League
15:07 Crystal Palace 1-0 Aston Villa
15:07 Southampton 0-1 Cardiff City
15:07 Stoke City 1-0 Newcastle United
15:07 Sunderland 0-1 Everton
15:07 West Bromwich Albion 3-3 Tottenham Hotspur
Football League Championship
15:07 Yeovil Town 1-1 AFC Bournemouth
Football League One
15:07 Preston North End 6-1 Carlisle United
15:07 Stevenage Borough 2-3 Colchester United
15:07 Walsall 0-1 Bristol City
Football League Two
15:07 Dagenham Redbridge 1-4 Portsmouth
15:07 Exeter City 1-1 Cheltenham Town
15:07 Fleetwood 2-2 Morecambe
15:07 Hartlepool United 1-2 Chesterfield
15:07 Mansfield Town 3-0 Rochdale
15:07 Newport County 2-0 Wycombe Wanderers
15:07 Northampton Town 1-0 Burton Albion
15:07 Scunthorpe United 2-2 Bury
Blue Square Premier
15:07 Barnet 0-4 Airdrie
15:07 Cambridge United 7-2 Hyde United
15:07 Dartford 0-1 Forest Green Rovers
15:07 Hereford United 0-1 Gateshead
15:07 Kidderminster Harriers 2-0 Welling Garden City
15:07 Macclesfield Town 1-1 Aldershot Town
15:07 Salisbury City 1-2 Lincoln City
15:07 Southport 2-0 Tamworth
15:07 Woking 2-1 Alfreton Town
Premier League
15:07 Fulham 1-0 Norwich City
Scottish Division 1
15:00 Alloa Athletic 2-0 Morton
15:00 Dundee 4-0 Cowdenbeath
15:00 Livingston 1-1 Hamilton Academical
15:00 Queen of South 1-2 Falkirk
Scottish Division 2
15:00 Arbroath 4-2 Stranraer
15:00 Brechin City 1-1 Airdrie United
15:00 Dunfermline Athletic 0-0 Forfar Athletic
15:00 East Fife 1-2 Stenhousemuir
Scottish Division 3
15:00 Albion Rovers 0-2 Stirling Albion
15:00 Clyde 0-2 Peterhead
15:00 East Stirlingshire 2-1 Annan Athletic
15:00 Elgin City 1-3 Berwick Rangers
15:00 Queens Park 1-1 Montrose
Scottish Division 1
15:00 Raith Rovers 1-3 Dumbarton
Blue Square Premier
12:52 Luton Town 2-3 Braintree
Football League Championship
12:22 Queens Park Rangers 5-2 Nottingham Forest
11-Apr-2014
Football League One
19:52 Rotherham United 0-0 Bradford City
10-Apr-2014
Blue Square Premier
19:45 Dartford 1-0 Grimsby Town
19:45 Woking 0-3 Cambridge United
08-Apr-2014
Football League Championship
20:00 Blackpool 1-3 Derby County
19:45 AFC Bournemouth 3-1 Reading
19:45 Charlton Athletic 3-2 Yeovil Town
19:45 Huddersfield Town 0-2 Ipswich Town
19:45 Leicester City 1-4 Brighton and Hove Albion
19:45 Middlesbrough 3-1 Birmingham City
19:45 Nottingham Forest 3-3 Sheffield Wednesday
19:45 Watford 3-0 Leeds United
19:45 Wigan Athletic 0-1 Millwall
Blue Square Premier
19:45 Grimsby Town 2-2 Woking
Football League Championship
19:45 Barnsley 0-1 Burnley
19:45 Blackburn Rovers 2-0 Queens Park Rangers
Blue Square Premier
19:45 Luton Town 2-0 Tamworth
Football League One
19:45 Brentford 1-0 Crawley Town
19:45 Sheffield United 1-0 Rotherham United
19:45 Peterborough United 2-0 Gillingham
Football League Two
19:45 Newport County 1-2 Plymouth Argyle
Blue Square Premier
19:45 Braintree 0-1 Macclesfield Town
19:45 Alfreton Town 1-4 Aldershot Town
Football League Championship
19:45 Doncaster Rovers 1-2 Bolton Wanderers
Blue Square Premier
19:45 Forest Green Rovers 1-1 Kidderminster Harriers
19:45 Hyde United 0-2 Salisbury City
19:45 Southport 1-1 Barnet
19:45 Welling Garden City 0-1 Hereford United
07-Apr-2014
Premier League
20:00 Tottenham Hotspur 5-1 Sunderland
Scottish Premier
19:45 Hibernian 0-2 Aberdeen
06-Apr-2014
The Ramsden Cup
16:05 Raith Rovers 1-0 Rangers
Premier League
16:00 West Ham United 1-2 Liverpool
13:30 Everton 3-0 Arsenal
05-Apr-2014
Premier League
17:30 Chelsea 3-0 Stoke City
15:00 Hull City 1-0 Swansea City
15:00 Aston Villa 1-2 Fulham
15:00 Cardiff City 0-3 Crystal Palace
15:00 Newcastle United 0-4 Manchester United
15:00 Norwich City 0-1 West Bromwich Albion
Scottish Premier
15:00 Kilmarnock 1-2 St Johnstone
15:00 Partick Thistle 2-4 Hearts
Scottish Division 1
15:00 Falkirk 5-0 Cowdenbeath
Blue Square Premier
15:00 Luton Town 1-0 Aldershot Town
15:00 Wrexham 1-0 Macclesfield Town
Football League One
15:00 Bradford City 2-3 Oldham Athletic
15:00 Brentford 3-1 Notts County
15:00 Bristol City 1-1 Preston North End
15:00 Coventry City 1-2 Milton Keynes Dons
15:00 Port Vale 1-0 Walsall
15:00 Sheffield United 1-1 Leyton Orient
15:00 Shrewsbury Town 1-0 Stevenage Borough
15:00 Wolverhampton Wanderers 2-0 Peterborough United
Football League Two
15:00 Oxford United 0-2 Fleetwood
15:00 Portsmouth 1-0 Hartlepool United
15:00 Torquay United 0-1 Scunthorpe United
15:00 Wycombe Wanderers 2-0 Dagenham Redbridge
Football League Championship
15:00 Barnsley 0-0 Brighton and Hove Albion
15:00 Blackburn Rovers 2-0 Ipswich Town
15:00 Blackpool 1-2 Yeovil Town
15:00 AFC Bournemouth 2-1 Queens Park Rangers
15:00 Charlton Athletic 0-1 Reading
15:00 Huddersfield Town 0-1 Bolton Wanderers
15:00 Middlesbrough 1-0 Derby County
15:00 Nottingham Forest 1-2 Millwall
15:00 Watford 1-1 Burnley
15:00 Doncaster Rovers 1-3 Birmingham City
Football League One
15:00 Carlisle United 1-0 Swindon Town
15:00 Colchester United 1-2 Tranmere Rovers
15:00 Crawley Town 1-2 Crewe Alexandra
15:00 Gillingham 3-4 Rotherham United
Football League Two
15:00 AFC Wimbledon 0-0 Bristol Rovers
15:00 Accrington Stanley 0-1 Northampton Town
15:00 Burton Albion 1-0 Plymouth Argyle
15:00 Bury 2-0 Exeter City
15:00 Cheltenham Town 1-2 Southend United
15:00 Chesterfield 1-1 Newport County
15:00 Morecambe 0-1 Mansfield Town
15:00 Rochdale 0-0 York City
Scottish Premier
15:00 St Mirren 3-2 Motherwell
Scottish Division 1
15:00 Dumbarton 4-1 Alloa Athletic
15:00 Hamilton Academical 1-1 Dundee
15:00 Morton 2-0 Livingston
Scottish Division 2
15:00 Airdrie United 2-0 Dunfermline Athletic
15:00 Brechin City 2-1 Ayr United
15:00 East Fife 1-1 Stranraer
15:00 Stenhousemuir 2-2 Arbroath
Scottish Division 3
15:00 Albion Rovers 2-1 East Stirlingshire
15:00 Clyde 0-3 Annan Athletic
15:00 Elgin City 1-1 Queens Park
15:00 Peterhead 4-0 Montrose
15:00 Stirling Albion 2-1 Berwick Rangers
Blue Square Premier
15:00 Barnet 2-1 Forest Green Rovers
15:00 Braintree 0-1 Salisbury City
15:00 Cambridge United 3-1 Southport
15:00 Chester City 3-2 Hyde United
15:00 Gateshead 5-0 Tamworth
15:00 Hereford United 0-2 Woking
15:00 Kidderminster Harriers 0-1 Grimsby Town
15:00 Lincoln City 0-0 Dartford
15:00 Nuneaton Borough 0-1 Airdrie
Scottish Premier
12:45 Dundee United 0-2 Celtic
Premier League
12:45 Manchester City 4-1 Southampton
Football League Championship
12:15 Wigan Athletic 1-0 Leeds United
04-Apr-2014
Football League Championship
19:45 Leicester City 2-1 Sheffield Wednesday
Scottish Premier
19:45 Ross County 1-2 Inverness Caledonian Thistle
03-Apr-2014
Blue Square Premier
19:45 Airdrie 0-0 Braintree
02-Apr-2014
Football League One
19:45 Peterborough United 2-0 Colchester United
Scottish Premier
19:45 Hearts 1-1 Aberdeen
01-Apr-2014
Football League Championship
19:45 Blackburn Rovers 3-3 Brighton and Hove Albion
19:45 Leeds United 0-1 Charlton Athletic
19:45 Wigan Athletic 2-2 Leicester City
Football League One
19:45 Coventry City 0-0 Bradford City
19:45 Port Vale 2-1 Crawley Town
19:45 Sheffield United 0-0 Brentford
Blue Square Premier
19:45 Wrexham 0-1 Grimsby Town
Football League One
19:45 Stevenage Borough 0-0 Wolverhampton Wanderers
Football League Two
19:45 Bury 2-1 Bristol Rovers
Blue Square Premier
19:45 Dartford 1-2 Luton Town
19:45 Southport 0-4 Braintree
19:45 Woking 2-1 Forest Green Rovers
Scottish Premier
19:45 Inverness Caledonian Thistle 1-2 Motherwell
Blue Square Premier
19:45 Macclesfield Town 0-1 Cambridge United
Scottish Division 1
19:30 Morton 3-0 Dumbarton
31-Mar-2014
Premier League
20:00 Sunderland 1-2 West Ham United
30-Mar-2014
Premier League
16:00 Liverpool 4-0 Tottenham Hotspur
Johnstone's Paint Trophy
14:00 Chesterfield 1-3 Peterborough United
Premier League
13:30 Fulham 1-3 Everton
Scottish Premier
12:45 Hearts 2-0 Hibernian
29-Mar-2014
Premier League
17:30 Arsenal 1-1 Manchester City
15:00 Crystal Palace 1-0 Chelsea
15:00 Southampton 4-0 Newcastle United
15:00 Stoke City 1-0 Hull City
15:00 Swansea City 3-0 Norwich City
15:00 West Bromwich Albion 3-3 Cardiff City
Football League Championship
15:00 Birmingham City 2-4 AFC Bournemouth
15:00 Bolton Wanderers 1-1 Wigan Athletic
15:00 Brighton and Hove Albion 0-2 Middlesbrough
15:00 Derby County 3-0 Charlton Athletic
15:00 Ipswich Town 1-1 Nottingham Forest
15:00 Leeds United 1-2 Doncaster Rovers
15:00 Millwall 2-2 Blackburn Rovers
15:00 Queens Park Rangers 1-1 Blackpool
15:00 Reading 1-1 Huddersfield Town
15:00 Sheffield Wednesday 1-4 Watford
Football League One
15:00 Crewe Alexandra 1-2 Coventry City
15:00 Leyton Orient 0-1 Bradford City
15:00 Milton Keynes Dons 0-1 Wolverhampton Wanderers
15:00 Notts County 2-0 Colchester United
15:00 Oldham Athletic 0-0 Brentford
15:00 Rotherham United 2-1 Bristol City
15:00 Swindon Town 2-1 Sheffield United
15:00 Tranmere Rovers 0-0 Carlisle United
Football League Two
15:00 Bristol Rovers 1-0 Morecambe
15:00 Southend United 1-0 Torquay United
15:00 York City 0-0 Burton Albion
Scottish Premier
15:00 Aberdeen 1-1 Dundee United
15:00 Celtic 1-1 Ross County
15:00 Motherwell 1-2 Kilmarnock
Blue Square Premier
15:00 Airdrie 2-0 Luton Town
Football League Championship
15:00 Yeovil Town 1-4 Barnsley
Football League One
15:00 Preston North End 1-0 Crawley Town
15:00 Stevenage Borough 1-1 Port Vale
15:00 Walsall 1-0 Shrewsbury Town
Football League Two
15:00 Dagenham Redbridge 1-0 Oxford United
15:00 Exeter City 0-1 Accrington Stanley
15:00 Fleetwood 0-0 Rochdale
15:00 Hartlepool United 0-1 Cheltenham Town
15:00 Mansfield Town 1-0 AFC Wimbledon
15:00 Newport County 1-2 Portsmouth
15:00 Northampton Town 0-3 Bury
15:00 Scunthorpe United 0-0 Wycombe Wanderers
Scottish Premier
15:00 Inverness Caledonian Thistle 2-2 St Mirren
15:00 St Johnstone 1-1 Partick Thistle
Scottish Division 1
15:00 Alloa Athletic 0-1 Raith Rovers
15:00 Cowdenbeath 1-1 Hamilton Academical
15:00 Dundee 0-1 Falkirk
15:00 Livingston 1-2 Dumbarton
15:00 Queen of South 3-0 Morton
Scottish Division 2
15:00 Arbroath 1-2 Rangers
15:00 Ayr United 2-3 Stenhousemuir
15:00 Dunfermline Athletic 2-1 Brechin City
15:00 Forfar Athletic 1-2 East Fife
15:00 Stranraer 1-1 Airdrie United
Scottish Division 3
15:00 Annan Athletic 1-2 Stirling Albion
15:00 Berwick Rangers 3-1 Albion Rovers
15:00 East Stirlingshire 2-4 Clyde
15:00 Montrose 0-3 Elgin City
15:00 Queens Park 0-2 Peterhead
Blue Square Premier
15:00 Aldershot Town 1-0 Hyde United
15:00 Alfreton Town 1-1 Nuneaton Borough
15:00 Cambridge United 1-1 Barnet
15:00 Dartford 2-1 Macclesfield Town
15:00 Gateshead 1-0 Braintree
15:00 Hereford United 0-1 Grimsby Town
15:00 Salisbury City 1-1 Kidderminster Harriers
15:00 Tamworth 0-0 Lincoln City
15:00 Welling Garden City 2-0 Chester City
15:00 Woking 2-1 Wrexham
Premier League
12:45 Manchester United 4-1 Aston Villa
Football League Championship
12:15 Burnley 0-2 Leicester City
27-Mar-2014
Blue Square Premier
19:45 Southport 2-0 Forest Green Rovers
19:45 Braintree 2-1 Nuneaton Borough
26-Mar-2014
Premier League
20:00 Liverpool 2-1 Sunderland
19:45 West Ham United 2-1 Hull City
Football League One
19:45 Coventry City 1-0 Stevenage Borough
Scottish Premier
19:45 Dundee United 2-1 Inverness Caledonian Thistle
19:45 Partick Thistle 1-5 Celtic
Blue Square Premier
19:45 Salisbury City 0-3 Cambridge United
25-Mar-2014
Football League Championship
20:00 Bolton Wanderers 1-0 Blackpool
20:00 Reading 1-3 Barnsley
Premier League
19:45 Manchester United 0-3 Manchester City
19:45 Arsenal 2-2 Swansea City
19:45 Newcastle United 0-3 Everton
Football League Championship
19:45 AFC Bournemouth 4-1 Leeds United
19:45 Burnley 2-0 Doncaster Rovers
19:45 Huddersfield Town 2-2 Middlesbrough
19:45 Ipswich Town 2-1 Derby County
19:45 Leicester City 1-1 Yeovil Town
19:45 Millwall 2-3 Birmingham City
19:45 Nottingham Forest 0-1 Charlton Athletic
19:45 Queens Park Rangers 1-0 Wigan Athletic
19:45 Sheffield Wednesday 1-0 Brighton and Hove Albion
19:45 Watford 3-3 Blackburn Rovers
Football League One
19:45 Bradford City 0-2 Walsall
19:45 Bristol City 1-0 Port Vale
19:45 Crewe Alexandra 1-3 Notts County
19:45 Leyton Orient 1-1 Oldham Athletic
19:45 Milton Keynes Dons 0-1 Gillingham
19:45 Rotherham United 3-0 Brentford
19:45 Tranmere Rovers 1-2 Swindon Town
19:45 Wolverhampton Wanderers 4-2 Colchester United
Football League Two
19:45 Plymouth Argyle 1-2 Exeter City
19:45 York City 1-0 Torquay United
Scottish Division 1
19:45 Falkirk 2-0 Dumbarton
Blue Square Premier
19:45 Grimsby Town 1-2 Luton Town
19:45 Welling Garden City 0-2 Braintree
Scottish Premier
19:45 Ross County 1-1 Aberdeen
19:45 St Mirren 0-1 St Johnstone
Scottish Division 3
19:45 Albion Rovers 0-2 Annan Athletic
Football League One
19:45 Carlisle United 0-0 Shrewsbury Town
19:45 Crawley Town 0-2 Sheffield United
19:45 Preston North End 3-1 Peterborough United
Football League Two
19:45 Burton Albion 1-0 Wycombe Wanderers
19:45 Cheltenham Town 0-2 Scunthorpe United
19:45 Chesterfield 1-0 Morecambe
19:45 Dagenham Redbridge 0-0 Accrington Stanley
19:45 Fleetwood 3-1 Bristol Rovers
19:45 Hartlepool United 2-4 Mansfield Town
19:45 Newport County 0-0 Bury
19:45 Northampton Town 2-2 AFC Wimbledon
19:45 Rochdale 3-0 Portsmouth
Scottish Division 1
19:45 Cowdenbeath 3-0 Morton
19:45 Dundee 1-0 Queen of South
19:45 Hamilton Academical 3-2 Raith Rovers
19:45 Livingston 2-0 Alloa Athletic
Blue Square Premier
19:45 Aldershot Town 1-2 Gateshead
19:45 Chester City 2-0 Tamworth
24-Mar-2014
Blue Square Premier
19:45 Airdrie 2-0 Alfreton Town
Football League Two
19:45 Southend United 3-0 Oxford United
23-Mar-2014
Premier League
16:00 Aston Villa 1-4 Stoke City
13:30 Tottenham Hotspur 3-2 Southampton
Scottish Division 2
12:45 Brechin City 1-2 Rangers
12:45 Brechin City 1-2 Rangers
22-Mar-2014
Premier League
17:30 West Ham United 0-2 Manchester United
15:00 Cardiff City 3-6 Liverpool
15:00 Everton 3-2 Swansea City
15:00 Hull City 2-0 West Bromwich Albion
15:00 Manchester City 5-0 Fulham
15:00 Newcastle United 1-0 Crystal Palace
15:00 Norwich City 2-0 Sunderland
Football League Championship
15:00 Barnsley 0-1 AFC Bournemouth
15:00 Birmingham City 1-2 Reading
15:00 Blackburn Rovers 1-1 Leicester City
15:00 Blackpool 1-0 Huddersfield Town
15:00 Brighton and Hove Albion 0-2 Ipswich Town
15:00 Charlton Athletic 0-3 Burnley
15:00 Leeds United 2-1 Millwall
15:00 Middlesbrough 1-3 Queens Park Rangers
15:00 Wigan Athletic 2-1 Watford
Football League One
15:00 Brentford 3-1 Coventry City
15:00 Notts County 4-1 Carlisle United
15:00 Oldham Athletic 1-0 Crawley Town
15:00 Peterborough United 0-1 Rotherham United
15:00 Port Vale 3-2 Tranmere Rovers
15:00 Shrewsbury Town 2-1 Bradford City
15:00 Swindon Town 1-0 Preston North End
Football League Two
15:00 Portsmouth 0-1 York City
15:00 Wycombe Wanderers 0-2 Rochdale
Scottish Premier
15:00 Celtic 3-0 St Mirren
15:00 Motherwell 2-1 Ross County
Scottish Division 1
15:00 Raith Rovers 2-4 Livingston
Blue Square Premier
15:00 Luton Town 3-0 Chester City
15:00 Wrexham 1-1 Salisbury City
Football League Championship
15:00 Doncaster Rovers 1-0 Sheffield Wednesday
15:00 Yeovil Town 2-2 Bolton Wanderers
Football League One
15:00 Colchester United 2-2 Bristol City
15:00 Gillingham 1-3 Crewe Alexandra
15:00 Stevenage Borough 2-3 Milton Keynes Dons
15:00 Walsall 1-1 Leyton Orient
Football League Two
15:00 AFC Wimbledon 4-3 Cheltenham Town
15:00 Accrington Stanley 1-1 Plymouth Argyle
15:00 Bury 1-1 Dagenham Redbridge
15:00 Exeter City 3-0 Fleetwood
15:00 Morecambe 1-1 Northampton Town
15:00 Scunthorpe United 1-0 Burton Albion
15:00 Torquay United 0-1 Newport County
Scottish Premier
15:00 Inverness Caledonian Thistle 1-0 Partick Thistle
15:00 St Johnstone 2-0 Hibernian
Scottish Division 1
15:00 Alloa Athletic 3-0 Falkirk
15:00 Dumbarton 0-1 Dundee
15:00 Morton 3-4 Hamilton Academical
15:00 Queen of South 2-1 Cowdenbeath
Scottish Division 2
15:00 Airdrie United 5-1 Forfar Athletic
15:00 Ayr United 2-1 Arbroath
15:00 Dunfermline Athletic 1-2 East Fife
15:00 Stranraer 1-1 Stenhousemuir
Scottish Division 3
15:00 Albion Rovers 5-2 Elgin City
15:00 Annan Athletic 2-1 Peterhead
15:00 Berwick Rangers 3-0 Clyde
15:00 East Stirlingshire 1-4 Queens Park
15:00 Stirling Albion 2-2 Montrose
Blue Square Premier
15:00 Barnet 2-0 Hereford United
15:00 Braintree 1-0 Aldershot Town
15:00 Forest Green Rovers 0-0 Welling Garden City
15:00 Gateshead 3-1 Lincoln City
15:00 Hyde United 0-2 Dartford
15:00 Kidderminster Harriers 1-1 Southport
15:00 Macclesfield Town 2-1 Tamworth
15:00 Nuneaton Borough 0-1 Grimsby Town
Football League One
13:25 Sheffield United 0-2 Wolverhampton Wanderers
Football League Two
13:00 Mansfield Town 0-0 Chesterfield
Premier League
12:45 Chelsea 6-0 Arsenal
Football League Championship
12:15 Derby County 5-0 Nottingham Forest
21-Mar-2014
Scottish Premier
19:45 Hearts 1-2 Dundee United
Football League Two
19:45 Bristol Rovers 0-0 Southend United
19:45 Oxford United 1-0 Hartlepool United
19-Mar-2014
Scottish Premier
19:45 Motherwell 2-0 Inverness Caledonian Thistle
Football League Two
19:45 Newport County 1-2 Dagenham Redbridge
18-Mar-2014
Blue Square Premier
19:45 Forest Green Rovers 2-1 Grimsby Town
19:45 Alfreton Town 4-2 Tamworth
Football League One
19:45 Crawley Town 2-1 Wolverhampton Wanderers
19:45 Colchester United 1-0 Shrewsbury Town
Football League Two
19:45 Accrington Stanley 5-1 Morecambe
19:45 Northampton Town 0-3 Rochdale
Blue Square Premier
19:45 Aldershot Town 0-0 Kidderminster Harriers
19:45 Braintree 0-2 Lincoln City
19:45 Cambridge United 2-1 Welling Garden City
19:45 Chester City 2-2 Southport
19:45 Macclesfield Town 2-0 Barnet
Football League Two
19:45 Cheltenham Town 1-1 Wycombe Wanderers
Scottish Division 1
19:45 Dundee 0-0 Raith Rovers
Football League Championship
19:45 Charlton Athletic 1-0 AFC Bournemouth
19:45 Wigan Athletic 3-3 Yeovil Town
Football League Two
19:45 Torquay United 2-1 Bury
Blue Square Premier
19:45 Wrexham 2-0 Hereford United
Football League Championship
19:45 Sheffield Wednesday 3-0 Queens Park Rangers
Football League Two
19:45 Plymouth Argyle 2-1 Chesterfield
17-Mar-2014
Blue Square Premier
19:45 Luton Town 0-1 Woking
Football League One
19:45 Preston North End 0-0 Sheffield United
16-Mar-2014
Premier League
16:00 Tottenham Hotspur 0-1 Arsenal
Football League One
15:00 Coventry City 2-2 Port Vale
Football League Two
15:00 Newport County 1-1 Exeter City
Co-operative Insurance Cup
14:30 Aberdeen 0-0 Inverness Caledonian Thistle
Premier League
13:30 Manchester United 0-3 Liverpool
15-Mar-2014
Premier League
17:30 Aston Villa 1-0 Chelsea
Scottish Premier
17:30 St Johnstone 0-1 Ross County
Scottish Division 1
15:00 Alloa Athletic 0-1 Queen of South
15:00 Dumbarton 5-1 Cowdenbeath
15:00 Hamilton Academical 3-1 Falkirk
15:00 Livingston 0-2 Dundee
Scottish Division 2
15:00 Arbroath 0-1 Airdrie United
15:00 East Fife 0-5 Ayr United
15:00 Forfar Athletic 1-0 Stranraer
15:00 Stenhousemuir 4-2 Brechin City
Scottish Division 3
15:00 Clyde 1-0 Stirling Albion
15:00 Elgin City 2-3 Annan Athletic
15:00 Montrose 2-0 East Stirlingshire
15:00 Peterhead 3-0 Berwick Rangers
15:00 Queens Park 4-0 Albion Rovers
Blue Square Premier
15:00 Aldershot Town 2-2 Nuneaton Borough
15:00 Cambridge United 1-1 Dartford
15:00 Chester City 0-1 Alfreton Town
15:00 Hereford United 0-0 Hyde United
15:00 Kidderminster Harriers 1-0 Barnet
15:00 Lincoln City 2-0 Braintree
15:00 Salisbury City 0-0 Gateshead
15:00 Southport 4-1 Macclesfield Town
15:00 Tamworth 1-2 Forest Green Rovers
15:00 Welling Garden City 0-1 Airdrie
Football League One
15:00 Carlisle United 0-0 Stevenage Borough
15:00 Crawley Town 1-0 Colchester United
Football League Two
15:00 Burton Albion 1-1 AFC Wimbledon
15:00 Cheltenham Town 1-0 Torquay United
15:00 Chesterfield 3-0 Oxford United
15:00 Dagenham Redbridge 1-1 Morecambe
15:00 Fleetwood 3-1 Portsmouth
15:00 Hartlepool United 4-0 Bristol Rovers
15:00 Northampton Town 1-1 Mansfield Town
15:00 Rochdale 2-1 Accrington Stanley
Premier League
15:00 Fulham 1-0 Newcastle United
15:00 Everton 2-1 Cardiff City
15:00 Southampton 4-2 Norwich City
15:00 Stoke City 3-1 West Ham United
15:00 Sunderland 0-0 Crystal Palace
15:00 Swansea City 1-2 West Bromwich Albion
Blue Square Premier
15:00 Grimsby Town 3-1 Wrexham
Football League Championship
15:00 Bolton Wanderers 0-2 Brighton and Hove Albion
15:00 AFC Bournemouth 0-0 Middlesbrough
15:00 Burnley 2-1 Leeds United
15:00 Huddersfield Town 2-4 Blackburn Rovers
15:00 Ipswich Town 1-3 Wigan Athletic
15:00 Leicester City 3-1 Blackpool
15:00 Millwall 0-0 Charlton Athletic
15:00 Nottingham Forest 0-0 Doncaster Rovers
15:00 Queens Park Rangers 3-0 Yeovil Town
15:00 Reading 0-0 Derby County
15:00 Sheffield Wednesday 4-1 Birmingham City
15:00 Watford 3-0 Barnsley
Football League One
15:00 Bradford City 1-1 Gillingham
15:00 Bristol City 0-0 Swindon Town
15:00 Crewe Alexandra 1-1 Oldham Athletic
15:00 Milton Keynes Dons 0-2 Peterborough United
15:00 Rotherham United 1-1 Walsall
15:00 Tranmere Rovers 3-2 Notts County
15:00 Wolverhampton Wanderers 0-0 Shrewsbury Town
Football League Two
15:00 Plymouth Argyle 0-2 Scunthorpe United
15:00 Southend United 0-0 Bury
15:00 York City 2-0 Wycombe Wanderers
Scottish Premier
15:00 Dundee United 3-2 St Mirren
15:00 Partick Thistle 3-1 Hibernian
Scottish Division 1
15:00 Raith Rovers 2-1 Morton
Scottish Division 2
12:45 Rangers 2-0 Dunfermline Athletic
Premier League
12:45 Hull City 0-2 Manchester City
Football League One
12:15 Leyton Orient 0-1 Brentford
14-Mar-2014
Scottish Premier
19:45 Kilmarnock 0-3 Celtic
13-Mar-2014
Blue Square Premier
19:45 Forest Green Rovers 0-2 Braintree
12-Mar-2014
Scottish Premier
19:45 Inverness Caledonian Thistle 0-0 Hibernian
Football League One
19:45 Sheffield United 1-0 Carlisle United
Football League Championship
19:45 Wigan Athletic 1-0 Sheffield Wednesday
Scottish Division 2
19:45 Rangers 3-0 Airdrie United
19:45 Rangers 3-0 Airdrie United
Scottish Premier
19:45 Dundee United 0-1 St Johnstone
Football League Championship
19:45 Charlton Athletic 0-0 Huddersfield Town
19:45 Birmingham City 3-3 Burnley
19:45 Blackburn Rovers 0-1 AFC Bournemouth
11-Mar-2014
Football League Championship
20:00 Blackpool 1-0 Millwall
19:45 Brighton and Hove Albion 2-0 Queens Park Rangers
19:45 Derby County 0-0 Bolton Wanderers
19:45 Leeds United 2-4 Reading
19:45 Middlesbrough 1-1 Nottingham Forest
Football League One
19:45 Brentford 2-0 Tranmere Rovers
19:45 Notts County 1-3 Milton Keynes Dons
19:45 Oldham Athletic 0-2 Rotherham United
19:45 Peterborough United 1-2 Bristol City
19:45 Port Vale 0-2 Leyton Orient
19:45 Shrewsbury Town 1-1 Crawley Town
19:45 Swindon Town 1-4 Wolverhampton Wanderers
Football League Two
19:45 Bristol Rovers 1-2 Dagenham Redbridge
19:45 Oxford United 1-1 Cheltenham Town
19:45 Portsmouth 0-0 Burton Albion
19:45 Torquay United 2-1 Rochdale
19:45 Wycombe Wanderers 0-1 Plymouth Argyle
Blue Square Premier
19:45 Grimsby Town 1-1 Hereford United
Football League Championship
19:45 Barnsley 0-3 Leicester City
Blue Square Premier
19:45 Aldershot Town 2-0 Chester City
19:45 Alfreton Town 3-0 Hyde United
Scottish Division 2
19:45 Stranraer 0-4 Forfar Athletic
Scottish Division 3
19:45 Stirling Albion 1-1 Elgin City
Blue Square Premier
19:45 Braintree 3-0 Wrexham
Football League Championship
19:45 Doncaster Rovers 2-1 Watford
19:45 Yeovil Town 0-1 Ipswich Town
Football League One
19:45 Colchester United 0-2 Bradford City
19:45 Gillingham 4-2 Coventry City
19:45 Stevenage Borough 1-1 Preston North End
19:45 Walsall 1-1 Crewe Alexandra
Football League Two
19:45 AFC Wimbledon 1-1 Chesterfield
19:45 Accrington Stanley 0-0 Hartlepool United
19:45 Bury 2-2 Fleetwood
19:45 Exeter City 0-1 Northampton Town
19:45 Mansfield Town 0-1 York City
19:45 Morecambe 4-1 Newport County
19:45 Scunthorpe United 2-2 Southend United
Blue Square Premier
19:45 Forest Green Rovers 4-0 Salisbury City
19:45 Lincoln City 1-2 Welling Garden City
19:45 Nuneaton Borough 1-0 Tamworth
19:45 Kidderminster Harriers 2-1 Macclesfield Town
19:45 Cambridge United 1-1 Luton Town
09-Mar-2014
The FA Cup sponsored by Budweiser
16:05 Manchester City 1-2 Wigan Athletic
14:00 Hull City 3-0 Sunderland
Football League Championship
12:30 Blackburn Rovers 1-2 Burnley
The FA Cup sponsored by Budweiser
12:00 Sheffield United 2-0 Charlton Athletic
08-Mar-2014
Premier League
17:30 Chelsea 4-0 Tottenham Hotspur
15:00 Crystal Palace 0-1 Southampton
15:00 Manchester City P-P Aston Villa
15:00 Norwich City 1-1 Stoke City
Football League Championship
15:00 Barnsley 1-0 Nottingham Forest
15:00 Birmingham City 0-2 Queens Park Rangers
15:00 Blackpool 0-1 AFC Bournemouth
15:00 Brighton and Hove Albion 1-1 Reading
15:00 Derby County 0-1 Millwall
Premier League
15:00 Cardiff City 3-1 Fulham
Scottish Premier
15:00 Hibernian 3-3 Motherwell
15:00 Kilmarnock 4-2 Hearts
Football League Championship
15:00 Leeds United 1-5 Bolton Wanderers
15:00 Middlesbrough 2-0 Ipswich Town
Football League One
15:00 Brentford 2-0 Bradford City
15:00 Notts County 0-0 Leyton Orient
15:00 Oldham Athletic 1-3 Preston North End
15:00 Peterborough United 4-2 Crewe Alexandra
15:00 Port Vale 2-1 Carlisle United
15:00 Shrewsbury Town 2-3 Bristol City
15:00 Swindon Town 1-2 Milton Keynes Dons
Football League Two
15:00 Bristol Rovers 2-1 Plymouth Argyle
15:00 Oxford United 1-2 Burton Albion
15:00 Portsmouth 0-0 Cheltenham Town
15:00 Wycombe Wanderers 2-1 Hartlepool United
Blue Square Premier
15:00 Wrexham 0-0 Kidderminster Harriers
Scottish Division 1
15:00 Falkirk 1-1 Livingston

advertisement

advertisment